همایش طلایه‌داران امربه‌معروف در سنندج برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری تسنیم از سنندج، محمود الله‌مرادی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت‌الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران امام و انقلاب اظهار داشت: یکی از مسائلی که امروز نظام جمهوری اسلامی مورد غصب دشمنان قرار گرفته، شعار «استقلال» است که حضرت امام(ره) از ابتدای انقلاب به‌عنوان استراتژی نظام مشخص کرد.

وی گفت: در شرایطیکه قبل از انقلاب در تمام زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی وابسته به کشورهای مستکبر بودیم اما با پیروزی انقلاب اسلامی، با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» انقلابی را آغاز کردیم تا مردم از وابستگی نجات پیدا کنند و خودشان کشور را اداره کنند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان تصریح کرد: آمریکایی‌ها و دشمنان اسلام خیلی راحت به بهانه دفاع از حقوق بشر، آزادی و امنیت کشورها وارد سرزمین‌های اسلامی می‌شوند و آنجا را ویران کرده تا با بعداً با حضور در آن مناطق، اسلحه‌های خود را به فروش برسانند و کارخانه‌ها را رونق و منابع و ذخائر آن کشورها را غارت و مشکلات داخلی خودشان را برطرف کنند.

داعش و گروهک‌های تکفیری در خدمت صهیونیست و استکبار جهانی هستند

وی با بیان اینکه داعش و گروهک‌های تکفیری در خدمت صهیونیست و استکبار جهانی است، اضافه کرد: امروزه کسانی که بصیرت ندارند، درک نمی‌کنند که جنگ ایران با آمریکا، جنگ عقیدتی است و به هیچ وجه اجازه قلدری به مستکبران را نمی‌دهیم.

الله‌مرادی افزود: زمانیکه با مشت‌های گره کرده ملت، آمریکا را از ایران خارج کردیم، شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» فرا دادیم تا روی پای خود بایستیم و از وابستگی نجات پیدا کنیم و خودمان تولیدکننده و کشور را اداره کنیم.

“ایران” تنها کشوری که در برابر سیاست‌های خصمانه آمریکا ایستادگی می‌کند

وی اظهار کرد: امروزه دشمنان با طراحی برنامه‌ریزی‌های متعددی توانسته بسیاری از کشورهای دیگر را به زیر سیطره خود ببرد اما تنها کشوری که در برابر سیاست‌های خصمانه و ضدبشریت آمریکا ایستادگی می‌کند، «جمهوری اسلامی» است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: امروز دشمنان با استفاده از ابراز رسانه‌ای و دورغ‌پراکنی در تمام دنیا، به‌دنبال ضربه‌زدن به نظام است و می‌خواهد با جنگ روانی دنیا را برعلیه جمهوری اسلامی بسیج کند و بر مردم تأثیرگذار باشند.

دشمنان نظام به دنبال ترویج یأس و ناامیدی در جامعه هستند؛ در برابر استکبار سر خم نمی‌کنیم

وی ادامه داد: دشمنان نظام هر حرکتی را بزرگ می‌کنند تا مردم را تحریک ناامیدی ایجاد و مردم را از انقلاب و رهبری جدا کنند اما هیچ‌وقت نمی‌توانند به اهداف شوم خود برسند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان خاطر نشان کرد: گاهاً مشکلات اساسی در بخش‌های مختلف داریم اما بخش عمده آن به‌خاطر «ایستادگی ملت ایران» در برابر زیاده‌خواهی‌های بیگانگان است و قطعاً در برابر استکبار سر خم نمی‌کنیم.

موشک‌های ایران می‌تواند قلب آمریکا را نشانه بگیرد

وی با اشاره به تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب برای حمایت از تولید ملی و تحقق اقتصاد مقاومتی عنوان کرد: امروزه آمریکا به‌خاطر قدرت و اقتدار دفاعی ایران، چشمش از حلقه بیرون زده چراکه موشک‌های ایران می‌تواند قلب آمریکا را نشانه بگیرد و این نشانه اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی است.

الله‌مرادی با بیان اینکه دشمنان به‌شدت در حوزه فرهنگی برعلیه جمهوری اسلامی تبلیغ می‌کنند و می‌خواهند خودباوری در میان بانوان از بین برود، افزود: بانوان مومن و متعهد ایرانی پایبند به اصول و اخلاقیات هستند اما آنها می‌خواهند به بنیان خانواده‌ها ضربه وارد کنند.

در نقطه صفر مرزی کشور “آب، برق، تلفن، بهداشت و جاده” وجود دارد

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به خدمات نظام اظهار کرد: امروزه در نقطه صفر مرزی کشور آب، برق، تلفن، بهداشت و جاده وجود دارد که برای اینها کارهای زیادی صورت گرفته است، اما دشمن می‌خواهد یأس و ناامیدی را در جامعه ترویج بدهد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با یادآوری شعار سال گفت: جمهوری اسلامی بشرطی می‌تواند در برابر دشمنان استقامت کند که یک اراده قوی برای تقویت اقتصاد مقاومتی و درون‌زا و برون‌گرا ایجاد و کاری کنیم که تولید و صادرات داشته باشیم.

وی با بیان اینکه حمایت از کالای ایرانی به اشتغال جوانان ایرانی کمک می‌کند، بیان کرد: باید کاری کنیم شکوفایی کسب و کار و رونق تولید داخل را در جامعه فراهم کنیم و بنده معتقدم این جزو رسالت رسانه‌هاست.

عده‌ای از مسئولان کردستانی در خواب روزمره هستند

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان تصریح کرد: باید مسئولان دولتی زمینه حمایت از کالای ایرانی را به‌گونه‌ای فراهم کنند تا تولیدکنندگان بتوانند ابزار اساسی که باید در تولید نقش پیدا کند در اختیارشان باشد اما متأسفانه گاهاً عده‌ای از مسئولان در خواب روزمره هستند و می‌خواهند اقتصاد در همین حالت رکود بماند.

وی اضافه کرد: زمانیکه تولید‌کننده‌ای برای حل مشکلات خود به اداره‌ای مراجعه می‌کند، به حدی پیش‌روی آنان موانع وجود دارد، که از ادامه مسیر پشیمان می‌شوند در صورتیکه باید زمینه‌ها و بسترهایی که منجر به تولید در جامعه می‌شود را برای آنان فراهم کنیم.

الله‌مرادی افزود: ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان بیشتر در زمینه معروفات بزرگ تلاش می‌‌کند اما عده‌ای تصور می‌کنند که این ستاد مسئول حجاب و عفاف است در صورتیکه حجاب و عفاف نیازی به تذکر ندارد چراکه دستور الهی است.

وی بیان اینکه ایجاد اشتغال، تقویت تولید، رونق اقتصادی را جزو بزرگ‌ترین معروفات می‌دانیم، اظهار کرد: حفظ نظام جمهوری اسلامی بستگی به اقتصاد و فرهنگ شکوفا و نیروی مسلح مقتدر دارد و باید این سه مولفه در کنار هم قرار بگیرد تا جامعه رشد پیدا کند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: باهدف تشویق مردم به استفاده از کالای ایرانی و توجیه کردن قشرهای مختلف جامعه، همایش میثاق طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر ۱۲ تیرماه جاری در سنندج و تا پایان تیرماه در دیگر شهرستان‌های استان نیز برگزار می‌شود.

اصحاب رسانه کردستان در راستای ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی تلاش کنند

وی تاکید کرد: از اصحاب رسانه استان درخواست داریم در راستای ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی تلاش کنند تا بلکه بتوانیم در ایجاد اشتغال جوانان تأثیرگذار باشیم.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با اشاره به ۲۱ تیرماه روز عفاف و حجاب، خاطر نشان کرد: در این روز برنامه‌های مختلف و کارهای فرهنگی انجام می‌دهیم گرچه فرهنگ، آداب، رسوم و پوشش مردم کردستان نشانگر اهمیت و حفظ حجاب و عفاف است.

الله‌مرادی در پایان با بیان اینکه امروز دشمنان به دنبال جنگ اقتصادی هستند، افزود: از رئیس جمهور و مجموعه دولت حمایت کامل می‌کنیم، گرچه انتقاد هم جای خود دارد اما باید با وحدت و انسجام از این بحران‌هایی که دشمنان ایجاد کرده‌اند، عبور کنیم.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − یک =