امر به معروف و نهی از منکر وسیله ای جهت پاسداری از شریعت اسلامی

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج استان مرکزی از ساوه؛ امام جمعه شهرستان ساوه، حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حسینی در همایش ترویج و گسترش امر به معروف و نهی از منکر گفت : امر به معروف و ونهی از منکر واجب کفایی است وحفظ نظام در بالاترین آن  قرار دارد و باید از کیان انقلاب اسلامی و نظام دفاع کرد و بدترین منکرات و ابزار دشمن شایع پراکنی است.

امام جمعه شهرستان ساوه گفت: پاسداری از شریعت اسلامی با امر به معروف و نهی از منکر صورت می گیرد و همه ی ما در قبال جامعه ای که در آن زندگی می کنیم مسئول هستیم و یکی از مشکلات امر به معروف و نهی از منکر نشناختن اولویت ها است وبدحجابی یکی از بدترین منکرات است و در حدیثی از امام علی (علیه اسلام) امر به معروف و نهی از منکر پشتوانه ای برای مومنین است ودر صورتی که همه مردم این عمل را انجام دهند کسی نمی تواند به آمران به معروف جسارت کند.

حسینی گفت: درحال حاضر بلای جامعه شایعه پراکنی است و دشمن می خواهد با آن امید مردم را از نظام بگیرد. جمهوری اسلامی مانع پیشبرد اهداف آنان است و بیشترین هجمه را دشمن به سمت رهبری نشانه گرفته اند و در مقطعی به دنبال نفوذ در مجلس خبرگان بودند و درواقع می خواهند که حقیقت رهبری نباشد و در عمل رهبری را ساقط کنند و ماباید در خط رهبری حرکت کنیم.

وی همچنین گفت: به فرموده مقام معظم رهبری ما تابستان داغ را در پیش روداریم و دشمن با ایجاد تحریم ها و وارد کردن شوک اولیه در کشور در پی ناراحتی و نارضایتی مردم کشور است و می خواهد با شایعه پراکنی تصویری ناکارآمد از دولت نشان دهد و در مساجد باید مردم نسبت به اقدامات دشمن توجیه شوند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =