باید فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه نهادینه شود

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند، مهدی صادق احمدی عصر امروز در اولین جشنواره مالک اشتر در بیرجند اظهار داشت: چندین سال است که جشنواره مالک اشتر به منظور موفق ترین سطوح سازمانی در بسیج برگزار می شود.

وی با بیان اینکه امسال برای نخستین بار این جشنواره در سطح سازمانی برگزار می شود افزود: بر اساس ارزیابی انجام شده در سطوح سازمانی بسیج در این جشنواره ۳۸ رده سازمانی برتر تشویق خواهند شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند با بیان اینکه در مجموع وضعیت پایگاه های مقاومت بسیج ما وضعیت خوبی است بیان کرد: گرچه  برخی از پایگاه ها نیز از حداقل ها نیز برخوردار نیست اما آن چیزی که در بسیج حرف نخست را می زند پول و امکانات نیست.

صادق احمدی با اشاره به اینکه ما در جنگ و دفاع مقدس تجربه کردیم آنچه عامل حرکت و رشد ما است معنویت ما است تصریح کرد: اصل کار در بسیج اجرای برنامه های متناسب با روز و نیاز جامعه و جوانانی که موتور محرک هستند است.

وی با بیان اینکه هنر یک فرمانده پایگاه این است که از همه ظرفیت ها استفاده کند خاطرنشان کرد: امروز وظیفه اصلی ما جذب نیرو است همچنین پایگاه بسیج یک واحد استراتژیک و مستقل است یعنی اصل بسیج سلسله مراتب است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند با بیان اینکه باید از تمام ظرفیت های موجود استفاده و افراد زیادی را جذب کنیم یادآور شد: یکی دیگر از وظایف فرماندهان پایگاه های بسیج سازماندهی بسیجیان بر اساس نوع عضویت است.

صادق احمدی اظهار داشت: بکارگیری افراد بر اساس وظیفه و مستندسازی و ثبت سوابق و خدمات را از دیگر وظایف فرماندهان پایگاه های بسیج عنوان کرد.

وی خدمات رسانی به محرومان را یکی دیگر از وظایف بسیج در جامعه عنوان کرد و افزود: در ابن راستا باید به مناطق محروم خدمت رسانی صورت گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند با بیان اینکه مهترین وظیفه و رسالت بسیج امر به معروف و نهی از منکر است گفت: باید فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه نهادینه شود.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =