در اسلام هیچ اثری مقدس‌تر و مهم‌تر از امر به معروف و نهی از منکر نیست

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام سیدعلیرضا عبادی در دیدار اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان فردوس اظهار کرد: همه می‌دانند در اموری که مربوط به دنیا می‌شود، پیشگیری مقدم بر درمان است.

وی افزود: اگر در بدن زخمی ایجاد شود یا میکروبی نفوذ کند ابتدا دریک نقطه است اما کم کم به کل بدن سرایت می‌یابد و این موارد در مسائل سیاسی هم اینگونه است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: اگر در مقابل نفوذ سیاسی دشمن ایستادگی نکنیم، مانند اقدامات حزب بعث درهشت سال دفاع مقدس باید هزینه آن را بدهیم.

عبادی بابیان اینکه دشمنان از چند سال پیش در کشور نفوذ کرده اند گفت: آن ها به دنبال آن هستند که اسلام جدیدی در ایران به وجود آورند پس اگرمشکلات جزئی را برطرف نکنیم مشکل جدی به وجود می‌آورد.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمنان از چند سال پیش در کشور نفوذ کرده اند گفت: آن ها به دنبال این هستند که اسلام جدیدی در ایران به وجود آورند.

وی با بیان اینکه تا هر زمان میکروب دربدن یا انسان‌های فاسد در دنیا باشند باید با آن مبارزه کنیم افزود: اگرجوانها و زنان فاسق شوند آنگاه در جامعه بی‌حکومتی و بی‌غیرتی رواج پیدا می‌کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه کسانی که به ملت پشت کردند، چگونه می شود به آنها اعتماد کرد ادامه داد: در اسلام هیچ اثری مقدس‌تر و مهم‌تر از امر به معروف و نهی از منکر نیست و پیشگیری‌ها همیشه باید از خانواده‌ها و کلاسهای ابتدایی آغاز شود.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 19 =