نیروهای انقلابی باید مواظب مدیریت فضای کشور باشند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج از کردستان، محمود الله‌مرادی در جلسه دبیران ستادهای شهرستانی کردستان اظهار داشت: امروز ما با یک جنگ اقتصادی جدی با دشمن روبرو هستیم جنگی که اثرات آن مخرب تر از جنگ نظامی است.

الله‌مرادی همه هدف دشمن در طراحی و اجرای چنین برنامه هایی را غارت و چپاول کشورهای آسیایی و خاصتا کشورهای مسلمان عنوان کرد.

وی اذعان داشت: دشمنان اعتماد عمومی مردم را مورد هجمه قرار داده و به دنبال حاکمیت ترویج بی‌بند و باری و فحشا و ترویج و تجدید حیات منکراتی هستند که قبلا برای آن انقلاب کردیم و شهید دادیم.

به گفته دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، عملکرد ترامپ که به عنوان فردی دیوانه به آن نگاه می‌کنند در صورتیکه این موضوع هم جزو سیاست‌های آنهاست تا با این الفاظ رعب و وحشت در این کشورها ایجاد کنند چون به دنبال منافع خود هستند و نه اینکه به فکر ملت‌ها و ملت ایران باشند.

وی افزود: آنها یک عده فراری و عوامل ضدانقلاب را که قبلا در کشور جنایت‌هایی انجام داده‌اند دور هم جمع می‌کنند و از طریق آنها و دست‌هایی هم که در کار است، تا کشور در جهتی حرکت کند که خواسته دشمنان است.

الله‌مرادی تاکید کرد: نیروهای انقلابی و حزب‌اللهی و طرفدار نظام باید هوشیار باشند که فضا به گونه‌ای مدیریت نشود که تصور این باشد که انقلاب تمام شده و ما باید سر تسلیم در برابر خواسته‌های آنان فرود بیاوریم.

وی تصریح کرد: از روز اولی که انقلاب به پیروزی رسیده است، ایران تحریم بوده است ضمن اینکه در جنگ تحمیلی، هدف قراردادن کشتی ایرانی، هواپیمای مسافربری و موارد زیاد دیگری هم در کارنامه سیاه امریکا نسبت به ملت ایران وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: هر چند این وعده الهی است که باطل مانند توپی در سرازیری رها می‌شود و به سرعت افول می کند لذا ما در پایداری در راه ارزشهای نظام و انقلاب و اطاعت از ولی امر نه تنها ناامید نیستیم بلکه امیدواریم و همه باید در یک صف در مقابل دشمنان نظام بایستیم.

الله‌مرادی گفت: آنهایی که دل در گرو انقلاب دارند باید بدانند هیچ کاری جز خدمت به مردم پایداری انقلاب را میسر نمی‌سازد نه جشنواره‌های فرهنگی آنچنانی در برج میلاد و جاهای دیگر که هیچ دردی از مردم دوا نمی‌کند بلکه ما باید به دنبال تولید، اشتغال و ایجاد شغل باشیم و این هم با اجاره هلی‌کوپتر ۱۲۶ میلیون تومانی برای سفر یک وزیر محقق نمی‌شود.

وی اضافه کرد: اجاره یک هلی‌کوپتر با ۱۲۶ میلیون تومان برای سفر یک وزیر به کردستان متناسب با شرایط امروز کشور نیست و یا برپایی یک مهمانی برای یک معاون وزیر در یک مهمانسرا و هزینه‌های ۳۰۰ هزار تومانی برای هر نفر چیز درستی نیست و با الزامات جامعه اسلامی و انقلابی ما در تناقض است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان تاکید کرد: باید به این نکته هم توجه داشته باشیم که انجام یک کار نادرست بازتاب بیشتری نسبت به یک کار خوب برای یک مسوول دارد چون اینچنین اقدامات منشا خیر و برکت برای مردم نیست.

وی گفت: سفر وزیر، معاون وزیر و یا مسوولان کشور قطعا برای انجام کاری صورت می‌گیرد که کارهای خارج از عرف و قوانین برای مسوولان در نظام جمهوری اسلامی قابل قبول نیست بلکه باید آنها شیوه و روش و منش خود را از امام علی(ع) بگیرند که حاضر می‌شد نان خشک خود را هم به یک گرسنه بدهد تا آن فرد گرسنه‌تر نشود.

الله‌مرادی تصریح کرد: اما مدیران ما در یک مهمانی برای هر نفر ۳۰۰ هزار تومان هزینه می‌کنند که با مجموع حدود ۱۲۰ میلیون تومان هزینه یک مهمانی، می‌توان خانوارهای گرسنه زیادی را نجات داد.

وی عنوان کرد: نکته دیگر قابل تامل دیگر در کردستان، گرایش برخی مدیران استانی به سمت اشرافیگری است که اهدای تخته نرد سه میلیون تومانی به وزیری که برای انجام وظیفه به استانی سفر می‌کند مصداق اشرافیگری است در صورتی که وظیفه وزرا سرکشی به استان‌ها و پیگیری ماموریت‌های تحت امر آنهاست لذا نباید اجازه داد فضای چاپلوسی و تملق‌گویی رواج پیدا کند.

وی در ادامه از اجرای شب فرهنگی کردستان در برج میلاد تهران انتقاد کرد و گفت: برگزاری شب فرهنگی در برج میلاد برای حضور چهار نفر مرکزنشین که حاضر نیستند گرد خاک کردستان به روی کت و شلوارشان بنشیند اما تنها به دلیل قرارگیری در یک جناح خاص در آن برنامه دعوت می شوند، جای انتقاد دارد چون باید برنامه‌های فرهنگی را در مناطق حاشیه‌ای استان برگزار کرد که درد جامعه ماست.

وی گفت: عده‌ای بر مدیریت های کردستان حاکم شده‌اند که دقیقا گراهای غلط به مسوولان می دهند و آنها را به سمت و سویی هدایت می‌کنند که صد درصد مسیر آن غلط است.

الله‌مرادی یادآوری کرد: در شرایطی که اقتصاد ما با مشکل مواجه است، صدها میلیون تومان از پول مردم در دستگاه‌های مختلف برای افرادی خاص از یک جناح و خانواده آنها در برج میلاد هزینه شود.

وی گفت: کردستان با موج بیکاری مواجه است و این را بدانیم که همه مشکل ما امریکا نیست بلکه یک شیطنت‌های نشات گرفته از افکار امریکایی در نفس برخی‌ها وجود دارد که آنها را به تضعیف ارزش‌های انقلاب و سمت و سوی اشرافیگری و لاابالی‌گری هدایت می‌کند.

وی ادامه داد: هزینه‌های آنچنانی و ترویج روحیه اشرافیگری با آرمان‌های انقلاب سازگار نیست و قطعا مردم از این وضعیت نگران و ناراحت هستند چرا که می‌توان آن هزینه‌ها را خرج رفاه مردم نیازمند استان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − دو =