برگزاری جلسه مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج از بوشهر، در ابتدای این جلسه جناب سرهنگ فقیه ضمن خیرمقدم به حاضران، در خصوص اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر در دین اسلام گفت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از موضوعات مهم مذهبی، فرهنگی و ارزشی در کشور است که دین مبین اسلام جایگاهی والا و ویژه دارد.

سرهنگ فقیه با بیان اینکه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باید فرهنگ سازی شود، افزود: فرهنگ سازی امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه وظیفه همگانی است و وظیفه شرعی همه ما هست که در اجرای هر چه بهتر و کامل تر این فریضه دینی سهیم باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، تشکیل منظم جلسات شورای امر به معروف و نهی از منکر، آموزش امر به معروف و نهی از منکر برای خانواده های پاسداران، نشست های اعتقادی و معنوی برای پاسداران، برگزاری کارگاه و کارگروه ها با محوریت امر به معروف و نهی از منکر، برگزاری مسابقات فرهنگی ویژه خانواده پاسداران و … را از برنامه هایی عنوان کرد که برای ارتقاء هرچه بیشتر جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه موثرند.

در ادامه این جلسه نیز حاضرین به بحث و تبادل نظر در خصوص راهکارهای ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکرپرداختند و توسط مسول مجمع گزیده ای از فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری (مدظله) در خصوص امر به معروف و نهی از منکر در قالب ۳ محور مردم به مردم ،مردم به دولت ودولت به مردم قرائت شد و اعضاء بر اجرای این محورها تاکید کرد.

گفتنی است در پایان جلسه مسول مجمع تشکر و قدردانی فراوان از فرماندهی محترم منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران ، مسول نمایندگی ولی فقیه در منطقه ، مسول محترم حفاظت اطلاعات و مسولین ذی ربط جهت همکاری برای برگذاری این جلسه را نمودند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + چهار =