خبرنگاران برتر حوزه امر به معروف خراسان‌رضوی معرفی می‌شوند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف عبدالله ارجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس در حاشیه بازدید از دفتر خبرگزاری تسنیم خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران فعالان اصلی حوزه مقابله با جنگ نرم هستند و به تعبیری افسران جنگ نرم محسوب می‌شوند و اهمیت فعالیت و قلم شما در این حوزه بسیار زیاد است.

دبیر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌رضوی گفت: ماهیت رسانه جای کار و نیاز به فعالیت دارد، عرصه رسانه، عرصه بسیار بزرگی است، امروز چهره‌ای که از اسلام توسط رسانه‌های غربی ترسیم شده صحیح نیست و تصور می‌کنم می‌توانستیم پیام انقلاب را بسیار شفاف‌تر و رساتر به جهانیان برسانیم.

ارجاعی با اشاره به فعالیت ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی خاطرنشان کرد: برای تببین الگو و فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی، نقشه‌ای طراحی شده که تبدیل به ۴۵ پروژه اجرایی شده است. همچنین در حوزه امر به معرروف و نهی از منکر، شناسایی الگوهای رفتاری در حوزه‌های مختلف در دستور کار است و امسال درصدد هستیم این الگو را در بحث خبر و رسانه نیز دنبال کنیم.در سال ۱۳۹۷ مصمم هستیم خبرنگار برتر در حوزه امر به معروف و نهی از منکر استان را معرفی کنیم.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 19 =