اجرای برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر با محوریت چهل سالگی انقلاب

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج، سردار سید “صادق حسینی”، فرمانده سپاه امیر المؤمنین (ع) استان ایلام در نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: هفته امر به معروف و نهی از منکر امسال از ۲۰ تا ۲۷ شهریور ماه به مدت یک هفته در استان ایلام برگزار می شود.

وی ادامه داد:برای این هفته برنامه های ویژه ای تدارک دیده شده و لازم است تا دستگاههای مختلف استان برای بزرگداشت هفته امر به معروف همکاری و هماهنگی با ستاد احیا به عمل آورند.
دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام برگزاری نشست های مختلف،برنامه های متنوع فرهنگی و نیز فضاسازی تبلیغی و همایش های مرتبط با هفته مذکور را از جمله این برنامه ها عنوان کرد.

حسینی اظهار کرد: با توجه به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نیز قرار داریم لذا می طلبد ارزش های انقلاب اسلامی بیش از پیش در جامعه و میان مردم ترویج یابد.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام افزود: همچنین در آستانه ماه محرم قرار داریم و باید برنامه های متناسب با این ماه به خصوص مبارزه با آسیب های ناشی از مراسم های عزاداری در دستور کار ویژه قرار گیرد.

وی تاکید کرد: امر به معروف، بر پا داشتن نماز است،نباید مستحبات را فدای واجب کرد و در امر برگزاری برنامه های عزاداری باید به امر برپا داشتن نماز اهمیت داده شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام همچنین گفت: نکته دیگر این است که هیئت های مذهبی با تشکیل شورای های امر به معروف و نهی از منکر و تشکیل تیم های تذکر لسانی که امسال هم شعارش تذکر لسانی و انتقاد پذیری است، در جهت بهتر برگزار شدن مراسمات و اصلاح جامعه تذکرلسانی را جدی بگیرند.

در ادامه این جلسه اعضا نظرات خود را در خصوص چگونگی بزرگداشت هفته احیا امر به معروف و نهی از منکر اعلام کردند.

لینک خبر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سیزده =