تنها راهکار سلامت سازی، امر به معروف و نهی از منکر است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از  پایگاه خبری پلیس ، حجت الاسلام والمسلمین “سید علیرضا ادیانی” در گردهمایی روسا، فرماندهان و معاونان ناجا اظهار داشت: نباید در کارها بگوییم که چون مسئول و رئیس هستیم هر چه که ما می گوییم باید همان باشد و همواره بدانیم هر چقدر مسئولیت بزرگتری بگیریم باید کوچکتر باشیم؛ همواره در نیروی انتظامی جلسات متعددی برگزار می شود که این موید همین موضوع است تا همگان بدانند که ناجا دارای استبداد و خودکامگی نیست و همواره از همه ظرفیت ها استفاده و در کارها از همگان مشورت می گیرد.

وی، وظیفه ناجا را تأمین امنیت که سرمایه هر کشور است، دانست و گفت: باید قدردان این فرصت باشیم و با تقویت ایمان که سرمایه نجات بخش انسان است بتوانیم این موضوع را حفظ کنیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در ادامه با بیان اینکه باید اعمال و رفتار زیردستان خود را همواره مورد توجه قرار دهید، گفت:شاید زمانی یک ساعت گوش کردن به صحبت های یک نیروی زیردست بهتر از انجام هزار کار برای این فرد باشد.

حجت الاسلام و المسلمین ادیانی با بیان اینکه نیروی انتظامی توانسته رضایت عمومی را برابر نظرسنجی های انجام شده کسب کند، گفت: فرماندهان ضمن قدردانی و تقدیر از زیرمجموعه خود، این موضوع را به یکایک آنان اعلام کنند تا بدانند که این مقوله مورد توجه مسئولان قرار دارد.

این مقام مسئول، تفقد از زیردستان را از روایات اسلامی دانست و گفت: احترام گذاشتن به این افراد می تواند در آنها روحیه ایجاد کند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ادامه داد: عزم و اراده جدی فرمانده و مسئولان نیروی انتظامی برای ساخت ناجا در تراز جمهوری اسلامی ایران از توقعات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به شمار می رود؛ در حکم انتصاب، اینجانب مورد خطاب قرار گرفتم ولی در اصل خطاب معظم له، کلیه فرماندهان و مسئولان ناجا می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی، پلیس هوشیار، بصیر، انقلابی و جهادی توأم با برخورد حکیمانه و مقتدر همراه با رأفت اسلامی را از دیگر انتظارات فرمانده معظم کل قوا دانست که باید همگان تلاش کنیم تا این انتظارات برآورده شود.

این مقام مسئول، به نقش بی بدیل فرمانده ناجا و هیئت رئیسه این نیرو در تحقق این انتظارات  اشاره کرد و گفت: قطعا خیر دنیا، آخرت ما و موفقیت درکارها در راستای تحقق انتظارات مقام معظم رهبری خواهد بود.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، رضایت مقام معظم رهبری از نیروی انتظامی را حاصل خدمات صادقانه، راهبردی و مخلصانه سردار “اشتری” عنوان کرد و اظهار داشت: برای من که به عنوان یک طلبه در این مجموعه خدمت می کنم، افتخار است که فرمانده معظم کل قوا از این مجموعه رضایت دارند و رضایت ایشان برابر است با رضایت امام عصر (عج) و رضایت خداوند را به همراه خواهد داشت.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: نظم پذیری، انضباط معنوی، فرهنگ برادری و اطاعت پذیری سازمانی در ناجا به عنوان یک تکلیف شرعی کاملا مشهود است و در یک کلام تنها راهکار سلامت سازی امر به معروف و نهی از منکر است.

وی، تلاش فرمانده ناجا در راستای معیشت کارکنان و ترمیم آسیب دیدگان را مورد رضایت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) دانست و گفت: این موضوع را رئیس دفتر حضرت آقا، آقای “محمد شیرازی” به من اعلام کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین ادیانی، پاسداری از ارزش ها، اهتمام به صیانت از کارکنان و تأکید بر سلامت ناجا را از دیگر انتظارات سازمان عقیدتی سیاسی از ناجا عنوان کرد و گفت: انتظار داریم با اهتمام همه مسئولان و فرماندهان ناجا، این امر محقق شود.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی، ماه محرم، اربعین و رمضان را فرصتی برای خودشناسی و افزایش بصیرت دینی کارکنان عنوان کرد و گفت: باید قدردان این فرصت ها باشیم و برای خودسازی از این ایام استفاده کنیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در خاتمه تنها راهکار سلامت سازی انسانی را در یک کلام امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد و افزود: همتاپروری، جوان گرایی و آموزش نیروهای جوان در نیروی انتظامی از دیگر انتظارات مقام معظم رهبری به شمار می رود

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =