شورای امر به معروف در آموزش و پرورش استان بوشهر تشکیل شد

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، ناصر کرمی صبح امروز در نشست هماهنگی برنامه‌های هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر با اشاره به اینکه این فریضه الهی باید در قالب برنامه‌های گوناگون به جامعه عرضه شود اظهار داشت: اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر به جامعه کمک می‌کند روند توسعه یافتگی شتاب بیشتری به خود بگیرد.

وی مسئولیت‌پذیری، توسعه حقوق شهروندی، بهداشت، توسعه و ترویج معروف‌ها و پرهیز از منکرها را  اولویت‌های این فریضه الهی دانست و تصریح کرد:  با اجرای شدن برنامه‌های ستاد  امر به معروف و نهی از منکر بسیاری از مشکلات جامعه به ویژه ناهنجاری‌های اجتماعی برطرف می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با تاکید بر پر شدن خلأهای اجرای فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر گفت: باید نقشه راه این فریضه الهی که تاثیر بسیار بالایی در زندگی انسان‌ها دارد در جامعه عملیاتی شود.

کرمی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر مربوط به همه اوقات و ایام  است تاکید کرد: ویژه برنامه‌های هفته احیا امر به معروف و نهی از منکر در سطح مدارس استان در سال تحصیلی جدید و همزمان با آغاز ماه محرم برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: برای برگزاری برنامه‌های مختلف در مدارس شورای امر به معروف و نهی از منکر در آموزش و پرورش استان بوشهر تشکیل شده است.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + یازده =