دبیر ستاد احیای امر به معروف کرمان معرفی شد

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی در دیدار دبیران سابق و جدید ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان با بیان اینکه ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر یک ستاد بااهمیت در استان است اظهارداشت: به زودی جلسه تودیع و معارفه رسمی دبیر این ستاد برگزار شده و از زحمات محمد سلطان‌زاده دبیر سابق ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان در مراسمی باشکوه تجلیل می‌شود.

احیای امر به معروف نیازمند همراهی خواص جامعه و اساتید دانشگاه‌ها است

در این جلسه محمد سلطان‌زاده دبیر سابق ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان با بیان اینکه مجموعه سپاه همکاری بسیار خوبی با ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان در طول سال‌های گذشته داشته است گفت: امر به معروف و نهی از منکر یک واجب الهی بوده و بر همه تکلیف است و به همین دلیل وظیفه خود می‌دانم که در آینده نیز با ستاد همکاری داشته باشم.

دبیر سابق ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان با اشاره به اینکه برای احیای این امر باید خواص جامعه و اساتید دانشگاه‌ها پای کار باشند تا بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم افزود: اعتقاد دارم که هر کار توسعه‌ای بدون توسعه فرهنگ جامعه تاثیر لازم را ندارد.

امروز بزرگترین معروف حفظ نظام اسلامی است

سردار محمد مطهری دبیر جدید ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان در این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره شهید رئیس علی دلواری اظهارداشت: این شهید بزرگوار در مقابل استعمار ایستاد و یک الگوی موفق و اسوه ایثار و مقاومت برای نسل امروز است.

وی با بیان اینکه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر یک رسالت بسیار سنگین بر عهده دارد گفت: امروز بزرگترین معروف حفظ نظام اسلامی است و باید در این راستا تلاش کرد.

دبیر جدید ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان خاطر نشان کرد: در سال‌های گذشته دوره‌های آموزشی امر به معروف و نهی از منکر در سپاه استان برگزار شده است و این آموزش‌ها در بین نیروهای بسیجی نیز پیگیری می‌شود.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =