بزرگترین معروف در جامعه امروز ایجاد اشتغال است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری مهر، موحد امان اللهی ظهر امروز چهارشنبه در نشست ستاد شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قروه با اشاره به در پیش بودن ماه محرم و پیام قیام عاشورا، اظهار داشت: امام حسین (ع) برای احیای اسلام و امر به معروف و نهی از منکر این مسیر را با سختی های پیش رو گذراند.

به گفته وی امروزه در جامعه معروفات مختلفی از جمله ترویج کتابخوانی، ورزش، وقف، تعلیم و تربیت، توجه به نخبگان و … وجود دارد و در این میان هرکدام از ما مسئولیتی داریم که این معروفات را پر رنگ کنیم.

امان اللهی بزرگ ترین معروف در این روزگار را مربوط به کارآفرینی و ایجاد اشتغال و رونق تولید دانست و افزود: این مسئله یک نوع جهاد محسوب می شود و نیاز است در راستای فرارسیدن هفته امر به معروف و نهی از منکر از کارآفرینان برتر اقتصادی تجلیل شود.

وی در ادامه بر آسیب شناسی امر به معروف با این هدف که کیفیت کارها تا کنون در چه حد بوده و در کجا قرار داریم تأکید کرد.

فرماندار قروه همچنین به مراسم عزاداری ماه محرم اشاره کرد و گفت: در این مورد متأسفانه با یکسری باورهای نادرست مواجه ایم که نیاز است روحانیون و صاحب نظران مرتبط وارد کار شده و با افرادی که درگیر این باورها هستند صحبت کنند.

به گفته موحد امان اللهی اگر روزی توانستیم این باور نادرست را اصلاح کنیم آن زمان است که موفق بوده و در واقع امر به معروف را اجرا کرده ایم.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو − 1 =