امر به معروف و نهی از منکر نقشه ها و توطئه های فرهنگی استکبار را خنثی می کند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج استان مرکزی از کمیجان، سرهنگ پاسدار رشیداکبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان ازبرگزاری کارگاه امر به معروف ونهی از منکر بسیجیان اقشار در شهرستان کمیجان خبرداد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان گفت:هدف اصلی امام حسین (ع) آوردن اصلاحات، زنده کردن اصل امر به معروف و نهی از منکر، بر‌اندازی حکومت جور و ظلم و بنیان‌گذاری حکومت اسلامی بود که برای حسینی بودن باید راه امام حسین (ع) را ادامه دهیم.

سرهنگ اکبری هدف از برگزاری این گارگاه را افزایش سطح اشنایی بسیجیان با مراحل وشرایط امر به معروف ونهی از منکر عنوان کرد وگفت:ساری وجاری کردن امر به معروف ونهی از منکر در سطح خانواده ،محله ودر نهایت شهرستان از اهداف برگزاری این کارگاه می باشدکه در ۳روز در دو شهر کمیجان ومیلاجرد با حضور مربیان واساتید شهرستان ودادگستری برگزار می گردد وبسیجیان در این کارگاه با شرایط ومراحل عامران به معروف وناهیان منکر وهمچنین اهمیت این فریضه الهی از دیدگاه قران واحادیث اشنا می شوند.

وی در پایان گفت:اموزش اجزاء ۸گانه بسیج اعم از فرماندهان حوزه -فرماندهان پایگاه – شورای امر به معروف حوزه وپایگاه واقشار مختلف بسیج ازجمله بسیج اصناف در هفته جاری در سطح شهرستان کمیجان برگزار می گردد.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − دو =