بزرگترین منکر سیاه نمایی و یاس آفرینی است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری فارس از ایلام، قاسم سلیمانی‌ دشتکی ظهر امروز در نشست امر به معروف و نهی از منکر بزرگترین امر به معروف را در شرایط کنونی امر به اتحاد و وحدت دانست و اظهار داشت: شرایط امروز کشور بیشتر نیازمند همدلی، همبستگی و امید آفرینی است و در این راستا بهترین نهی از منکر نیز نهی از سیاه نمایی و یاس آفرینی است.

 

وی ادامه داد: از اول انقلاب تا کنون که در آستانه ۴۰ سالگی نظام هستیم دشمنان ناجوانمردانه علیه ما از هیچ تلاشی فروگذار نبوده اند و امروز نیز با ایجاد جنگ روانی به دنبال ساقط کردن نظام و کشور هستند.

 

وی افزود: چون انقلاب ما هدف های نو و تازه ای داشت تمام معادلات آنان را به هم ریخت.

 

سلیمانی دشتکی جمهوریت و اسلامیت نظام را خار چشم دشمنان دانست و گفت: با شکل گیری انقلاب اسلامی مفهوم واقعی جمهوریت در جهان متبلور شد تا میزان رای ملت باشد و همه مسئولان کشور چه بصورت مستقیم و چه غیر مستقیم توسط مردم انتخاب شوند.

 

وی ادامه داد؛  انقلاب ما از طرفی نماد اسلامیت در جهان و آن یعنی اجرای احکام اسلام به معنای واقعی است.

 

نماینده عالی دولت در استان ایلام با اشاره به خصومت همیشگی دشمنان علیه ایران اسلامی تصریح کرد: آنها هر روز به شکلی خوی استکباری خود را نشان می دهند؛ یک بار با حمله به طبس، کودتای نوژه، ساقط کردن هواپیمای مسافربری، ترورهای بی شمار بزرگان نظام، ۸سال جنگ تحمیلی و امروز با تحریم ها سعی در به چالش کشیدن نظام و کشور دارند.

 

وی ادامه داد: آنها وقتی دیدند رو در رو نمی توانند با ایران بجنگند آمدند از شیوه های دیگر استفاده کردند تا امروز دو جنگ روانی و جنگ اقتصادی تمام عیار را علیه ملت بزرگ ایران به را بیاندازند.

 

وی در ادامه با تاکید بر هوشیاری مردم در خصوص جنگ روانی دشمن گفت: جنگ روانی یعنی بدون درگیری از داخل صحنه را خالی کردن و این حربه امروز دشمنان است.

 

استاندار ایلام در خصوص راه مبارزه با جنگ روانی و اقتصادی دشمن اظهار داشت: یک راه این است همزمان که با دشمن مبارزه می کنیم  همچنان اختلافات درونی داشته باشیم و راه دوم این است  که اختلافات را کنار بگذاریم و همه ید واحده بشویم و از موانع عبور کنیم.

 

وی با ذکر این مهم که ما مردم خوبی داریم و در مسائل نباید همه را با یک چوب راند گفت: اگر در جایی کسی تخلف می کند نباید یک صنف یا گروه را با آن شخص زیر سوال برد و امروز بیشتر از هر زمانی نیازمند گفتگو و همدلی هستیم.

 

منـبــع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 1 =