فعالان امر به معروف و نهی از منکر کردستان تجلیل شدند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری شبستان از سنندج، فرماندار سنندج امروز (۲۰ شهریور) در این همایش با تسلیت فرارسیدم ماه محرم الحرام اظهار کرد: دشمن امروز جنگ اقتصادی را بر علیه کشورمان شروع کرده است.

ابراهیم زارعی، ادامه داد: شرایط خاصی که امروز برای کشور به وجود آمده برای همه آحاد مردم قابل درک است.

وی شیوه برخورد و تذکر طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر را قابل توجه و مهم دانست و افزود: طلایه‌داران در برخورد و تذکرات باید شرایط امروز جامعه را مورد توجه قرار دهند.

فرماندار سنندج با تاکید بر اینکه همه ما باید بدانیم در برخورد با دیگران چگونه باید رفتار کنیم، افزود: هر کسی مسئول رفتار خودش است و باید بداند چگونه با ارباب رجوع و دیگران رفتار می‌کند.

زارعی، مسئولان را خدمتگزار مردم معرفی و اذعان کرد: لازم است مسئولان و دست اندرکاران با خوش رفتاری و برخورد مناسب با ارباب رجوع، نهایت رضایت آنان را به دست بیاورند.

وی با بیان اینکه مردم همواره همراه نظام و مسوولان بوده‌اند، اضافه کرد: در این شرایط حساس نیز قطعا مردم مانند همیشه پشتیبان نظام و ولایت هستند و در مقابله با توطئه‌های دشمنان ایستادگی خواهند کرد.

فرماندار سنندج با بیان اینکه هفته امر به معروف و نهی از منکر فرصت مناسبی برای ترویج و تقویت اخلاق حسنه است، خاطر نشان کرد: این انتظار وجود دارد که مسئولان و مدیران این روند را به عنوان یک فرهنگ در طول سال همواره مورد توجه قرار دهند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + پنج =