برگزاری جلسه شورای امربه معروف ونهی ازمنکر در گلستان

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از تیتربرتر، در ابتدای این جلسه مهدی تراب بیگی مدیر کل شعب استان ضمن عرض خوش آمدگویی به اعضاء شورا و نماینده ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان طی سخنانی به مصادیق معروفات و منکرات در بانک اشاره کرد و اظهار داشت: شناخت معروفات و منکرات در نظام بانکی برای ما مهم است و علاوه بر شناخت و اهمیت به آنها، باید در مورد موضوعاتی که پیرامون ما می گذرد نیز حساس باشیم.

وی در ادامه به مصوبات جلسات گذشته شورا اشاره کرد و افزود: با عنایت به اینکه شعار سه ماهه دوم سال ۹۷ از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر بانک با موضوع نماز و برپایی نماز جماعت نامگذاری گردیده گفت: تلاش شده تا امکانات لازم برای تحقق این شعار در مدیریت و شعب استان فراهم شود تا همکاران از فیوضات اقامه نماز اول وقت بهره مند شوند.

در ادامه این جلسه نماینده ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ضمن اشاره به آیاتی از کلام الله مجید در مورد امربه معروف ونهی از منکر به تاریخچه تشکیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر اشاره و افزود: طبق آبات قرآن امربه معروف ونهی از منکر محدودیت به دین ندارد و هر جامعه ای نیاز به این دو فرضیه مهم دارد.

در پایان دبیر جلسه، گزارشی از عملکرد شورا و چگونگی اجرای مصوبات جلسه گذشته را ارائه و مصوبات جدید نیز جهت اجرا به اعضا اعلام گردید.

شایان ذکر است جلسه همزمان با اذان و اقامه نماز ظهر و عصر به پایان رسید و احکام صادره اعضا شورااز سوی نماینده محترم ولی فقیه در استان و ستاد امر به معروف بین دو نمازاهدا شد.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + هجده =