“آیت‌الله صدیقی” جایگزین “آیت‌الله جنتی” شد

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله کاظم صدیقی جایگزین آیت‌الله جنتی در ریاست ستاد امر به معروف و نهی از منکر شد.

آیت‌الله صدیقی امروز با حضور در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر ضمن تقدیر از از زحمات بی‌دریغ آیت‌الله جنتی، گفت: آیت‌الله جنتی یک عنصر مقاومِ نستوه و به روز است که در این سن و سال به همه ابعاد انقلاب و جامعه توجه کافی داشته و سمت های بزرگی بر دوش ایشان بوده و یکی از حسنات ایشان نیز همین ستاد امر به معروف و نهی از منکر است که نهایتاً قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر محقق شده است.

لینک خبر

One thought on ““آیت‌الله صدیقی” جایگزین “آیت‌الله جنتی” شد

  1. سلام علیکم، ازتمام مسئولان ستاد امر به معروف و نهی از منکر کل کشور تقاضا دارم بار تأسف را از قلب رهبری بزدایند مقام معظم رهبری فرمود : ما باید تأسف بخوریم از اینکه معنای امر به معروف و نهی از منکر درست تشریح نمی شود… امر به معروف و نهی از منکر یک دائره المعارف جامع و حل المسائل کلیه مشکلات بشری است . پژوهشکده محترم امر به معروف ریشه ای ترین و تخصصی ترین و بنیادی ترین و اجرائی ترین و ظیفه ذاتی شما جمع آوری این دائره المعارف و حل المسائل امر به معروفی است. تا به آن دریای مواج وپهناور آقا امیرالمؤمنین علی علیه السلام برسیم، والا اگر تمام کار های خیر حتی جهاد در راه خدا را انجام دهید بهره شما فقط قطره آب دهانی که آنرا بیرون می اندازند خواهد بود . جامعه ساکت مرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 3 =