ستاد امر به معروف و نهی از منکر بایستی به عنوان پناهگاه مردم باشد

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر؛ روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ جلسه شورای معاونین ستاد امر به معروف و نهی از منکر به ریاست حضرت آیت الله صدیقی برگزار شد.
آیت الله صدیقی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر از زحمات بی دریغ و خالصانه حضرت آیت الله جنتی تقدیر و تشکر کرده و ایشان را به عنوان یک عنصر مقاومِ نستوه و به روز معرفی نمودند که در این سن و سال به همه ابعاد انقلاب و جامعه توجه کافی داشته و سمت های بزرگی بر دوش ایشان بوده و یکی از حسنات ایشان نیز همین ستاد امر به معروف و نهی از منکر است که نهایتاً قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر محقق شده است.
ایشان همچنین از زحمات حجت الاسلام والمسلمین زرگر دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر تقدیر و تشکر کرده و از جمله امتیازاتی را که خداوند به ایشان عنایت داشته، ولایت پذیری، شهامت، شجاعت و توانمندی لازم در جبهه های مختلف جهت خدمت به نظام اسلامی بیان فرمودند.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر در ادامه سخنان خود ضمن تشکر و قدردانی از زحمات کلیه مسئولین و کارکنان ستاد، توجه ایشان را به مسائل ریشه ای در حوزه منکرات و نپرداختن به مسائل جزئی جلب کردند.

همچنین ایشان تأکید نمودند که بایستی یک طوفان سیاسی، اجتماعی و مذهبی را ایجاد نماییم تا جامعه ببیند یک پایگاه حمایتی از گرفتاری های مردم به وجود آمده و حضور آن، حضور دین و اقتدار است و به داد مظلوم خواهد رسید.
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر تصریح کرد، طرح های ستاد بایستی طوری باشد که خروجی ملی داشته باشد و به عنوان عیون و پشتوانه نظام و یک پناهگاه مردمی مدنظر قرار گیرد.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام والمسلمین زرگر دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بی دریغ حضرت آیت الله جنتی در این مدت طولانی بعنوان ریاست ستاد، برای ایشان آرزوی صحت، سلامتی و توفیق نمودند.
وی همچنین ضمن ابراز خرسندی از جانشینیِ شخصیتی عزیز که عمر خودشان را در راه امر به معروف و نهی از منکر گذاشته، از ایشان درخواست نمود تا با کمک ها و رهنمودهای خویش، بستر هرچه فعال تر شدن ستاد امر به معروف و نهی از منکر را فراهم آورند.
حجت الاسلام والمسلمین زرگر در ادامه، گزارشی را از روند اجرایی و عملکرد ستاد از آغاز فعالیت تاکنون ارائه کرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر، عدم توجه دولت ها به اصل هشتم قانون اساسی و عدم تخصیص بودجه مناسب برای ستاد را از موانع تحقق نیافتن اهداف و برنامه های ستاد معرفی کردند.
در ادامه جلسه معاونین ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، به ارائه گزارش عملکرد حوزه تحت مسئولیت خود پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + ده =