لازمه نهادینه کردن امر به معروف و نهی از منکر، داشتن روحیه انقلابی و جهادی است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر سردار علی رزمجو دبیر ستاد استان دوشنبه شب در نشست تجلیل از بازرسان ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با برشمردن دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول چهل ساله عنوان داشتند  بیش از ده سال است که  مقام معظم رهبری مردم و مسئولین را نسبت به مسائل فرهنگی و اجتماعی گوشزد می نمایند که لازمه ی آن اقدام انقلابی و موثر در برخورد با ناهنجاریها و شبیه خون فرهنگی است که متأسفانه در برخی موضوعات آنطور که باید عمل ننموده ایم .

وی با بیان اینکه دشمن دست اندازی های زیادی را برای ضربه زدن و رسیدن به اهداف خود در مقابل نظام اسلامی طراحی نموده است خاطر نشان کرد  هدف اصلی آنان کند نمودن حرکت انقلاب اسلامی و در نهایت شکست و به زانو درآوردن نظام و انقلاب است که با رهنمودهای ولی امر مسلمین این آرزو را به گور خواهند برد .

سردار رزمجو با بیان اینکه یکی از اهداف دشمن ایجاد شکاف و فاصله بین مردم و مسئولین و بد بین نمودن مردم نسبت به مسئولین است خاطر نشان کرد آقای ترامپ در مصاحبه ها و تحلیل ها تابستان گذشته را تابستان سختی برای کشور پیش بینی می نمود و شرایط را بسیار سخت می دیدند در صورتیکه این چنین نبود و در گرمترین و شرجی ترین روزهای سال شاهد برگزاری رزمایش سپاهیان محمد رسول الله (ص) ۲ بودیم در سطح کشور بودیم که این خود بازتاب و پاسخ محکمی به دشمنان ایران اسلامی داشت که مردم ما آماده دفاع از نظام و ارزشها هستند و در هر جا که لازم باشد در صحنه خواهند بود .

دبیر ستاد امربه معروف استان با بیان اینکه در برخی موضوعات نیز شاهد کم کاری و ریزش بوده ایم عنوان داشتند دراغلب موضوعات هم شاهد شکوفایی وپیشرفت چشم گیر در حوزه های مختلف  بوده ایم که خود بیانگر حرکت به سمت جلو و پویایی انقلاب و رشد همه جانبه آن است .

ایشان ضمن خداقوت و تقدیر از بازرسان ستاد امر به معروف استان ، داشتن روحیه ی انقلابی و جهادی در احیاء امر به معروف و نهی از منکر را لازمه ی نهادینه نمودن این فریضتین عنوان داشتند و تصریح کردند در صورت کندروی و کم کاری در این امر و دستور الهی موضوعی مانند فضای مجازی پیش خواهد آمد که امنیت ملی را دچار آسیب می نماید که آن زمان کار از پیشگیری نیز می گذرد .

وی استان بوشهر را در بحث جلوگیری از ناهنجاریها و آسیبها نسبت به دیگر استانها راضی کننده عنوان داشتند و ادامه دادند ورود ستاد امر به معروف و نهی از منکر در ادارات و تشکیل شورای امر به معروف در هر دستگاه نقش بسیار زیاد و بازدارنده ایی در کاهش آسیبها و منکرات در دستگاهها می نماید که بحمدالله و تلاش بازرسان ستاد استان این مهم بخوبی دنبال می شود .

علی رزمجو با بیان اینکه تا کنون هیچ گزارشی از برخورد نامناسب مدیران ادارات و دستگاهها با بازرسان ستاد امربه معروف و نهی از منکر در استان واصل نگردیده عنوان داشتند: در گزارشات رسیده، بازرسی ستاد استان به عنوان بازرسی برتردر ستاد امر به معروف کشور می باشد دراین نشست صمیمی بازرسان به بیان نقطه نظرات ، دغدغه ها و پیشنهادات خود در حوزه بازرسی و نهادینه نمودن فرهنگ امربه معروف و نهی از منکر پرداختند . در پایان نیز با اهداء لوح از همت و تلاش بازرسان حاضر قدردانی گردید .

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =