نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر در بهارستان برگزار گردید

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهارستان صبح امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین احمد محسن‌زاده امام جمعه بخش بوستان؛ حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان، بوربور معاون احیای امر به معروف و نهی از منکر استان تهران، یدالله سلیمانی فرمانده سپاه شهرستان، عباس شوندی شهردار نسیم شهر و جمعی دیگر از مسئولان بهارستانی در دفتر امام جمعه بخش گلستان برگزار گردید.

سلیمانی در این نشست علاوه‌بر خیر مقدم گفتن به حاضرین به عنوان دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهارستان گزارش اجمالی از فعالیت‌های ستاد در سطح شهرستان به مسئولین شرکت‌کننده در نشست مذکور ارائه کرد.

در ادامه این نشست حجت الاسلام والمسلمین محسن‌زاده باتاکید بر اهمیت دو فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه امروز، پیرامون نقش، اهمیت و جایگاه این دو فریضه الهی در جامعه نکاتی را به حاضرین در جلسه بیان کرد.

گفتنی است که در بخش‌های دیگری از نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر بهارستان، امام جمعه بخش گلستان و معاون احیای امر به معروف و نهی از منکر استان تهران برای حاضرین در جلسه پیرامون موضوع برگزاری نشست، سخنرانی کردند و احیای این دو فریضه الهی در جامعه را امری حیاتی برشمردند.

لازم به ذکر است که در پایان این نشست، حجت الاسلام والمسلمین نورپور از طرف بوربور معاون احیای امر به معروف و نهی از منکر استان تهران، به عنوان رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهارستان معرفی شد.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 8 =