مسئولان به جای ترویج معروفات، منکرات را ترویج می دهند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری مهر، محمود الله مرادی بعداز ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات استان کردستان اظهارداشت: یکی از مهمترین کارکردهای رسانه اگاهی بخشی واقعی از واقعیات جامعه به افراد جامعه است و این اگاهی بخشی باید با تاسی بر روشنفکری و وادار کردن مسئولان نسبت به انجام کارهای درست باشد.

وی افزود: یکی از مهمترین وظایف مسئولان ادامه دادن راه شهدا و امام راحل به عنوان راه نجات انقلاب و کشور از دست نقشه های مستکبران است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان ادامه داد: انقلاب اسلامی از ابتدا تا امروز بیش از ۲۴۰ هزار شهید را تقدیم این راه کرده و به دنبال برچیدن ازادی های غیراخلاقی و جایگزین کردن ارزش های اسلامی و دینی در جامعه بوده است.

الله مرادی یاداور شد: در ادامه راه شهدا و امام هیچ مسئولی مجوز ندارد مروج بی بند و باری و مسائل غیراخلاقی در جامعه باشد و در غیر اینصورت به شدت با انها برخورد می شود.

وی به برگزاری جشنواره انار اورامان طی چند هفته گذشته اشاره کرد و بیان کرد: برگزاری چنین جشن هایی می تواند علاوه بر رونق بخشیدن به تولید، توسعه گردشگری را نیز به دنبال داشته باشد ولی این کار در صورتی انجام می گیرد که در خلال برگزاری این جشن ها مشکلی از لحاظ اخلاقی پیش نیاید.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: اما در این جشن شاهد بودیم بعضی از کتوله های سیاسی تازه به دوران رسیده این حرکت ارزشمند را الوده کردند و با حاشیه سازی تعدادی از مسئولان برگزاری چنین جشن هایی را زیر سوال می برند.

الله مرادی اظهار داشت: بدون شک این اولین بار و اخرین باری نیست که این کتوله های سیاسی مردم و مسئولان را در مقابل یکدیگر قرار می دهند و این حاشیه ها در شان مردم نیست و مسئولان ارشد استان نیز این حرکات را نمی پذیرند.

وی افزود: تعدادی از مدیران تازه به مدیریت رسیده اند و با حاشیه سازی و با بی برنامه گی های خود دل نیروهای ارزشی و انقلابی را آزرده کردند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان ادامه داد: هنوز خون شهدای دری خشک نشده و جای تعجب دارد بعضی از مسئولان استانی و شهرستانی چنین جشن هایی را برگزار می کنند و رقص و پایکوبی می کنند.

الله مرادی یاداور شد: جای سؤال دارد که برگزار کنندگان این جشنواره و سازمان برگزار کننده چه جایگاهی در این حوزه دارد و به جای اینکه در حال توسعه فعالیت های دانشگاهی در استان باشد این برنامه را برگزار می کند و در اخر وقتی مشکلی پیش می اید می گویند که ما در انجا نبوده ایم.

وی بیان کرد: مگر می شود مدیری مسئولیت یک برنامه را بر عهده داشته باشد بعد وقتی خراب کاری صورت گرفت زیربار ان نرود به جای اینکه بیاید و یک عذرخواهی از مردم به خصوص خانواده شهدا داشته باشد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: در ماه صفر هستیم و در حالی که مردم از این منطقه در حال عظیمت به کربلا برای اربعین حسینی هستند مسئولان استان در حال برگزاری جشن هستند و این راه شهدا و امام نیست که در راه حفاظت از ارزش های دینی برای ان خون دادند.

الله مرادی اظهارداشت: مسئولان به جای اینکه به دنبال ترویج معروفات باشند منکرات را ترویج می دهند و بعد از این ما در مقابل این حرکات می ایستیم و به شدت با انها برخورد می کنیم.

وی بیان کرد: انتظار داریم حداقل مسئولان توجیه گر نباشند و مسئولیت کاری را که انجام داده اند بپذیرند و شهامت عذرخواهی از مردم را نیز دارا باشند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =