امر به معروف و نهی از منکر یکی از مؤلفه‌های برجسته تمام انبیاء بود

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران،‌ آیت الله علی معلمی امام جمعه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قائمشهر در همایش انقلاب و استکبار جهانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری اظهار داشت: یکی از مؤلفه‌های برجسته همه انبیاء، امر به معروف و نهی از منکر بود و  آنها موظف بودند در مقابل استکبار زمان، مقاومت و برای آزادی و فلاح مردم زمان خود تلاش کنند.

وی افزود: انسانی نمی‌تواند متدین باشد اما استکبارستیز نباشد و امر به معروف و نهی از منکر نکند زیرا در آیات نورانی قرآن کریم و جمله لا اله الا الله نیز به این امور تأکید شده است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به درس هایی که از قیام سیدالشهداء(ع) می توان آموخت، بیان داشت: اصل انقلاب ما با مذاکره به پیروزی نرسید بلکه با پایداری و مقاومت بود و در زمان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس با دفاع جانانه و استقامت این مهم شکل گرفت.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قائمشهر گفت: هدف حضرت امام(ره) استقلال همه جانبه بوده و حیف است امروز مقابل دشمنی که هرگز به ما امتیازی نمی‌دهد زانو بزنیم و تن به مذاکرات کم فایده و بعضاً بی فایده بدهیم.

آیت الله معلمی در پایان با شاره به اینکه ۱۳ آبان یوم الله، یعنی روز قدرت نمایی خداوند است، یادآور شد: مسئولان مملکت صادقانه به مردم و کشور خدمت کنند و با ولایت پذیری و روحیه جهادی از انقلاب و دستاوردهای آن حمایت کنند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 8 =