مصادیق امر به معروف و نهی از منکر در مدارس عملیاتی شود

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، احمد محمود‌زاده ظهر امروز در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل با بیان اینکه همکاری و هم‌افزایی در حوزه‌های مختلف مورد انتظار است، اظهار داشت: شوراهای امر به معروف و نهی از منکر، عفاف و حجاب و نماز که هر کدام کارگروه داشته و از مدرسه تا وزارت آموزش و پرورش اجرایی می‌شوند نباید مورد غفلت واقع شوند.

وی با بیان اینکه شورای امر به معروف و نهی از منکر نیاز به برنامه‌ریزی منظم و دقیق و پیگیری مصوبات جلسات است، خاطرنشان کرد: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل پیگیر منظم موضوعات شورا است و مدیریت آموزش فرهنگی را به آموزش و پرورش محول کرده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به احصای راهکار، مسائل و مشکلات شورای امر به معروف و نهی از منکر افزود: بر اساس وظایف هماهنگی لازم با سایر دستگاه‌ها انجام گیرد و جلسات به صورت مرتب و منظم برگزار شود.

محمود‌زاده یادآور شد: با دعوت از رابطان دستگاه‌ها و اعلام شاخص‌ها و برنامه‌های پیشنهادی عملیاتی، تا خروجی آن در قالب یک برنامه به دبیرخانه شورای امر به معروف و نهی از منکر ارسال شود.

این مسئول بیان داشت: برنامه‌های استانی با ملاک قرار دادن سبک زندگی لحاظ شود و حوزه‌های اداره کل با تشکیل کارگروه تخصصی موضوع را پیگیری کنند سپس جلسه تشکیل شود.

در ادامه جلسه معاون پرورشی و فرهنگی و سایر اعضا نکته نظرات و پیشنهادات خود را جهت پربار نمودن جلسه و عملیاتی کردن برنامه‌های شورای امر به معروف و نهی از منکر ارائه دادند که پس از تبادل نظر تصمیماتی اتخاذ شد.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + سه =