فرهنگ‌سازی امر به معروف و نهی ازمنکر با سلاح خلوص نیت

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از تابناک فارس رئیس پلیس شهرستان مرودشت بیان کرد: ماهیت وجودی پلیس، خدمت به مردم است و معنای خدمت به مردم فراهم آوردن آسایش و آرامش آنان است؛ پس در ماموریت‌ها به گونه‌ای رفتار کنید که آسایش و آرامش مردم و رضایت مندی شهروندان و خشنودی خداوند متعال را به دنبال داشته باشد.

وی ادامه داد: امر به معروف نهی از منکر نباید به گونه‌ای باشد که اثر معکوس داشته باشد بنابراین در گفتار، کردار و رفتارمان همواره باید این موضوع را مد نظر قرار دهیم.

زراعتیان اظهار کرد: همه ما لحظه به لحظه نیازمند بصیرت و آگاهی هستیم و بایستی مدام از خود مراقبت کنیم و خود را سیقل داده و از آلودگی ها دوری کنیم و در معرض خطا و لغزش قرار نگیریم.

حجت‌الاسلام صدیق‌نژاد، رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی شهرستان مرودشت هم در سخنانی شرایط و مراتب امر به معروف و نهی از منکر را برای کارکنان تشریح و به آنان توصیه کرد: همواره رضایتمندی ارباب رجوع و خشنودی خداوند را در دستور کار خود قرار دهید.

وی با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی ازمنکر می‌تواند زمینه پیشگیری از بسیاری آسیب‌های اجتماعی و گاهاً جرایم را بوجود آورد، گفت: همیشه و در همه حال امر به معروف نهی از منکر را فراموش نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + هجده =