هفته وحدت، زمان یکصدایی علیه مستکبران عالم است

به گزارش خبرگزاری شبستان از ساری و به نقل از روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران ،خلیل صالحی دبیر این ستاد در آستانه سالروز ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم (صلی الله علیه وآله وسلم) و میلاد مسعود حضرت امام جعفر صادق(علیه السلام) و هفته وحدت گفت: هفته وحدت فرصت مناسبی برای همدلی مسلمین در سراسر عالم است.

وی افزود: جهان اسلام و مکارم انسانی و اخلاقی در آن دوره جاهلیت و برده داری به برکت وجود پیامبر اعظم(صلی الله علیه وآله وسلم)،  این اسوه و الگوی بی بدیل مخلوقات عالم از ازل تا ابد، احیاء شد.

صالحی با اشاره به تهاجمات گسترده فرهنگی و اجتماعی دشمنان علیه ملت های مسلمان بویژه ایران اسلامی افزود: وحدت و همدلی حول محور شعار «لا اله الا الله» و همنوایی در برابر فرعون های زمانه، نشانه ی مهم حیات و عامل بقای جوامع اسلامی در عصر حاضر است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران با اشاره به اینکه یکی از مهمترین علل تأثیرگذار در آسیب پذیری و عقب ماندگی جوامع اسلامی عدم همدلی و همبستگی و انسجام اجتماعی در بین مسلمانان است، اظهار داشت: برای پویایی و دستیابی به قله های رفیع جهانی در موضوعات مختلف می بایست از بروز و ظهور این منکرات فلج کننده  جلوگیری نمود.

وی گفت: اقامه عدالت اجتماعی در جامعه بشری که از مهمترین معروفات بشمار می رود سیره ی مستمر انبیاء الهی بویژه پیامبر بزرگوار اسلام(صلی الله علیه وآله وسلم) بوده و در طول تاریخ برای تحقق آن تلاش فراوانی شده است و ما باید امانت دار خوبی برای این میراث گران بها باشیم.

صالحی افزود: هفته وحدت هفته  تلاش برای تحقق عدالت اجتماعی، عمل به معروفات و جلوگیری از منکرات در جوامع بشری و همچنین هفته مقابله با استکبار جهانی است.

وی اظهار داشت: هفته وحدت، هفته  بازشناسی قداست اسلامی و فرصتی مغتنم بمنظور ترویج هر چه بیشتر و بهتر اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه وآله وسلم) در سراسر عالم است.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 3 =