نتایج جلسات شورای امر به معروف و نهی از منکر باید در سطح شهر قابل مشاهده باشد

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها، آیت‌الله سید محمد سعیدی ظهر امروز در نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر استان قم که در سالن محراب حرم مطهر برگزار شد، بر لزوم پرهیز از کارهای موازی در عرصه‌های مختلف به ویژه فرهنگی تاکید و عنوان کرد: تجمیع نیروها و مجموعه‌ها به جای ایجاد تشکیلات جدید می‌تواند نتایج بیشتری را به دنبال داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه مقوله عفاف و حجاب سرلوحه کار شورای امر به معروف و نهی از منکر است، اضافه کرد: می‌توان با همکاری و همدلی ایده‌ها و نظرات مورد نظر را تجمیع و یک کار متفاوت و تاثیرگذار را اجرایی کنیم.

تولیت حرم مطهر کریمه اهل‌بیت (علیها السلام) با بیان اینکه در استان قم مسئولان دلسوز درحال فعالیت هستند، گفت: نتایج جلسات شورای امر به معروف و نهی از منکر باید در خیابان‌ها و سطح شهر قابل مشاهده باشد و با وجود اراده و تلاش مستمر همراهی خداوند متعال نیز محقق خواهد شد.

در ادامه دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر استان قم از تلاش‌های انجام شده برای منسجم‌سازی فعالیت‌های مجموعه‌های مرتبط با حجاب و عفاف در قم یاد کرد و گفت: با توجه به وضعیت حجاب همه مجموعه‌ها موظف هستند از ظرفیت‌های خود در راستای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف استفاده کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا آشتیانی به آمادگی شورای امر به معروف و نهی از منکر استان قم برای همکاری با بنیاد حجاب و عفاف اشاره کرد و ادامه داد: هر چند حجم امکانات و تهاجمات دشمن با امکانات و برنامه‌های ما قابل مقایسه نیست اما تلاش خود را دنبال می‌کنیم تا بتوانیم حجاب و عفاف را در جامعه ترویج دهیم.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + شانزده =