امروز وظیفه همه امر به معروف و نهی از منکر است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خاتم، یادواره شهدای والامقام پایگاه امام محمد باقر (ع) هرات در حسینیه حضرت علی اکبر علیه السلام با حضور خانواده‌های معظم شهدا واقشار مختلف مردم برگزارشد.
نماینده، ولی فقیه در جهاد کشاورزی یزد در یادواره شهدای پایگاه امام محمد باقر (ع) هرات با اشاره به فشار‌های دشمن از انقلاب تاکنون و برکات و نعماتی که ما بعد از انقلاب بدست آوردیم کرد و اذعان داشت: پیش از انقلاب حکومت ما شاهنشاهی و انتخابات ما فرمایشی بود و کسی به رای و نظر مردم توجه نداشت، اما جمهوری اسلامی این فرصت را فراهم کرد که مردم رای دهند و این رای خوانده شود و یکی از نعمات و برکات جمهوری اسلامی انتخابات بوده است.
حجت الاسلام نورالدینی اشاره‌ای به اتاق فکر دشمن در خصوص براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران کرد و افزود: دشمن از این اتاق فکر‌ها نتیجه گرفتند که نظام اسلامی مثل شمشیر دو لبه است یک لبه آن لبه سرخ شهادت و یک لبه آن لبه سبز ولایت است، سبز یعنی انتظار فرج، سبز یعنی ولایت فقیه، لذا آمدن برنامه ریزی کردند که چطور ولایت فقیه را ساقط کنند.
وی در ادامه با بیان اینکه امروز وقتی چادر بی ارزش می‌شود و بدحجابی ارزش می‌شود این خطر است لذا مسولین فرهنگی باید یک فکر اساسی بکنند.
نورالدینی اظهار کرد: امروز وظیفه همه امر به معروف و نهی از منکر است لذا اگر سکوت بکنیم گناه کردیم و امروز نیز تنها راه مقابله با هجمه فرهنگی دشمن و برون رفت از این مشکل همان فرمایشی است که امام حسین (ع) در داستان کربلا فرمود:: من برا دین و اسلام می‌روم و نمیتوانم سکوت کنم در صورتی که اسلام در خطر باشد و میخواهم اسلام را نجات بدهم همچنین راهکار امام حسین (ع) جهت مقابله با تهاجم فرهنگی امر به معروف ونهی از منکر بود.
وی در پایان اشاره‌ای به فعالیت‌های بسیج کرد و گفت: بسیج، از پیشروترین گروه‌هایى است که توانسته جوانان فراوانى را سازمان‌دهى کند. جوانانى که تمام نیرو و احساس خویش را براى رسیدن به اهداف بسیج، هدیه آورده و مسئولیت‌هاى گوناگون را بر دوش گرفته‌اند. به فرمود: ه مقام معظم رهبرى: «امروز ـ. بحمداللّه ـ. جوانان ما از قشرهاى مختلف در بسیج احساس حیات و نشاط مى‌کنند»
وی ادامه داد در تمام زمینه‌ها تجربه کردیم که بسیج پیشتاز بوده لذا اگر در کاری حتی مسایل اقتصادی بخواهیم موفق باشیم باید بسیج وارد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =