ضرورت ورود به عرصه های جدید امر به معروف و نهی از منکر

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف جاشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم با حضور در پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر با فعالیت‌های این پژوهشکده آشنا شد.

در این جلسه‌ حجت الاسلام شیرزاد مدیر فضای مجازی پژوهشکده با اشاره به فعالیت های این پژوهشکده در فضای مجازی بر اهمیت و ضرورت ورود به عرصه های جدید امر به معروف و نهی از منکر تاکید نمود.

ایشان با بیان وجود خلأهای پژوهشی در زمینه امر به معروف و نهی از منکر و ارتباط وثیق میان پژوهش و کاربرد، ارتباط ستادهای امر به معروف و نهی از منکر به عنوان مجری سیاست ها و پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر، از لوازم فرهنگ سازی و تأثیر گذاری در این موضوع دانست.

در ادامه حجه الاسلام مهدی احمدی معاون پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر ضمن خوشامدگویی به سید محمد تقی حسینی جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر، وظیفه اصلی ستاد قم را ورود به عرصه منکرات و معروفات اصلی و ریشه ای دانست.

ایشان با بیان اینکه مبارزه با منکرات حکومتی و ترویج معروفات حکومتی وظیفه اولی و اصلی ستاد امربه معروف و نهی از منکر است از ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم به عنوان الگوی سایر ستادها در کشور، بیان معروفات و منکرات اداری و حکومتی را خواستار شد.

در ادامه این جلسه آقای سیدمحمدتقی حسینی با بیان اینکه ستاد امر به معروف به دنبال تغییر تاکتیک در اجرای امر به معروف و نهی از منکر است. حضور ستاد در موضوعات اولویت دار و اصلی را زمینه فعالیت های جدید این ستاد دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 7 =