مسئولان حق بی احترامی به مردم را ندارند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام الله نور کریمی تبار در خطبه های نماز جمعه ایلام اظهار داشت: هرجا مردم بدرفتاری و بی توجهی مسئولان را نسبت به ارباب رجوع و شهروندان مشاهده کردند ابتدا امر به معروف و نهی از منکر و تذکر دهید اگر اصلاح نشد، آن مسئول باید در ترازوی قانون و دادگاه محترم قضایی پاسخگو باشد.

وی گفت: مردم ولی نعمت این کشورند، کسی حق بی احترامی و فحاشی را ندارد.

وی افزود: مسئولان باید بدانند در پیشگاه خداوند باید پاسخگوی اعمال و کردار خود باشند و در هر مقام و جایگاهی که قرار دارند نسبت به سمت خود متعهد و مقید و رسیدگی به خواسته های مردم از مهمترین دغدغه های آنها باشد.

امام جمعه شهر ایلام تصریح کرد: در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام مقرر شد تمامی دستگاه های اداری یک روز در هفته را به پاسخگویی به مردم و رسیدگی به درخواست های آنها اختصاص دهند.

حجت الاسلام کریمی تبار در ادامه به میزبانی استان ایلام از شهدای دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: بازماندگان از کاروان شهدا باید وفادار به آرمان‌های شهدا باشیم و به ویژه اینکه در آستانه سالروز عملیات کربلای چهار هستیم و باید به عظمت کار شهدا واقف باشیم.

امام جمعه ایلام به سالروز ۹ دی ماه و اهمیت این روز در تاریخ انقلاب اسلامی و نیز سالروز تاسیس حفاظت پرواز و هواپیمایی به فرمان امام راحل و توسط سپاه پاسداران به منظور حراست از پرواز هواپیماها اشاره کرد.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 2 =