آتش شبیخون فرهنگی با امر به معروف خاموش می‌شود

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، محمد دارابیان صبح امروز در همایش عمومی فرماندهان انتظامی استان قزوین که در سالن اجتماعات ستاد فرماندهی انتظامی استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: امنیت در جامعه امری حیاتی بوده در حالی که اگر امنیت نداشته باشیم هیچ‌گونه اقدام و فعالیتی نمی‌توان انجام داد.

وی بیان کرد: امنیت امروز جامعه در گرو تلاش‌ها و زحمات نیروی انتظامی و همچنین جان‌فشانی شهدا در زمان پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی است که باید مدنظر قرار گیرد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قزوین تصریح کرد: نیروی انسانی به عنوان مولفه اساسی هر سازمان و نهاد بوده و ایجاد مشکل برای نیروی انسانی، تزلزل در نهاد و جامعه را در پی خواهد داشت.

  دارابیان عنوان کرد: دشمن به دنبال این بوده که به نیروهای انسانی ضربه بزند تا عظمت و اقتدار نظام کاهش پیدا کند در حالی که ارتکاب جرم فاصله بین سعادت و شقاوت انسان است.

وی ادامه داد: اگر طالب آرامش و سعادت هستیم باید از گناه را فاصله بیشتری بگیریم این امر در حالی بوده که طمع و شهوت ۲ مولفه غفلت و گناه در انسان است.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قزوین عنوان کرد: برخی حقوقدانان تازه به دوران رسیده می‌گویند نسخه غربی‌ها برای کشور پیچیده شود در حالی که این اقدام نادرست بوده و باید  فرامین الهی در بین نیروهای مسلح مورد توجه قرار گیرد.

دارابیان تصریح کرد: احیای امر به معروف و نهی از منکر در دستور کار بوده چراکه آتش برافروخته از شبیخون فرهنگی برای همه مشکل ساز می‌شود و باید در این مسیر سیاست‌های قرآنی در اولویت باشد.

وی بیان کرد: متاسفانه تهدیدات اخلاقی در فضای جامعه رخنه کرده که باید روزنه‌های این تهدیدات احصا و اقدامات لازم در جهت صیانت و پیشگیری از جرم مورد توجه باشد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قزوین از برگزاری بیش از ۸۰ جلسه برای پیشگیری از وقوع جرم در استان خبر داد.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =