۹ دی ماه؛ احیا کننده امر به معروف و نهی از منکر است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از نسیم امروز انقلاب اسلامی ایران وامدار محرم؛ وامدار شهدای کربلا وشهدای انقلاب اسلامی از شهدای جنگ تحمیلی گرفته تا شهدای مدافع حرم و وامدار ارزش های اسلامی است.

درس آموختگان مکتب حسین(ع) با درس آموزی از وقایع کربلا و با آشنایی از فتنه ها و دسیسه های یزید و یزیدیان؛ پس از سالها مبارزه و در پاسخ به ندای هل من ناصرحسینی، انقلاب اسلامی را به رهبری امام روح الله در ایران بپا کردند و با نابودی رژیم ستم شاهی؛ در مقابل همه فتنه گران عالم و به ویژه استکبار جهانی، جانانه ایستادند و در این راه از مال و جان خود گذشتند.

امروز در آستانه ٩ دی ماه ٩٧، در حالی که قریب به چهاردهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی و ٩ سال از حماسه ٩ دی ماه ٨٨ می‌گذرد؛ ملت عزیز ایران همواره فتنه ای از فتنه های داخلی و خارجی را به واسطه تفکر ظلم ستیزی و عدالت خواهی و دفاع از اسلام و ولایت؛ شاهد بوده که با لطف خدای بزرگ و بصیرت و آگاهی و با تبعیت از ولایت و رهبری از تمامی این تهدیدات به سلامت عبور کرده است.

فتنه ٨٨ یکی از دیگر فتنه هایی بود که بعد از فتنه لیبرال ها و جنگ تحمیلی و فتنه گروهک های الحادی و منافقین؛ با پشتوانه استکبار و مزدوران خارجی و فریب خوردگان داخلی شکل گرفت.

در ٩ دی ٨٨ پس از جسارت فتنه گران آگاه وآشوب گران ناآگاه، به عاشورا و عزای حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، حرکت های خودجوش مردمی در کشور، حماسه ای بزرگ خلق کرد.

ملت بزرگ و ولایت مدار ایران در این روز، فارغ از دسته بندی های سیاسی، برای حمایت از آرمان های نظام و انقلاب و در راستای حمایت از ولایت به میدان آمدند و با برپایی راهپیمایی های عظیم و پرشور، ضمن برائت از فتنه گران، سردمداران و عوامل داخلی و خارجی این حرکت؛ نقشه های شوم آنان را نقش بر آب کردند.

این تظاهرات خودجوش که در محکومیت حرمت‌شکنی اهالی فتنه و اهانت کنندگان به باورها و مقدسات دینی مردم درعاشورای حسینی و با حضور چند میلیونی علاقمندان به نظام و رهبری به وقوع پیوست، موجب شد تا مرگ فتنه و فتنه گران قطعی و صدای شکستن استخوان های آنان در سراسر کشور طنین انداز شود.

مردم مومن و انقلابی ایران اسلامی با بصیرت وهوشیاری خود و با برپایی راهپیمایی های عظیم، حماسه ای ماندگار در تاریخ ایران را آفریدند و طعم تلخ شکست را به فتنه گران داخلی و خارجی چشاندند و دنیا و استکبار جهانی را مات و مبهوت این حماسه عظیم و بی نظیر خود کردند.

با این حرکت عظیم مردمی؛ ٩ دی ماه ٨٨ نقطه عطفی در تاریخ شد و برگ زریّن دیگری را برافتخارات ملت ایران افزود.

ملت ایران با این حماسه یوم الله دیگری را در تاریخ انقلاب رقم زد که به عنوان نماد عزت، استقلال و بصیرت ملت ایران جاودانه شد.

بدون شک حماسه ٩ دی علاوه بر ناامیدی استکبار و فتنه گران وابسته به او، موجب رضایت خداوند بزرگ و شادی قلب آقا امام زمان( عج) و شادی ملت ایران و ملت های مسلمان و ستم دیده جهان شد.

به جرات می توان گفت که حماسه نهم دی ٨٨، تجدید خاطره ای از حماسه بزرگ ملت ایران در پیروزی حق برباطل و پیروزی در مقابل عده ای مزدور و وابسته و سران فتنه در داخل و ایادی آن در خارج از کشور بود.

٩ دی ماه؛ احیا کننده امر به معروف و نهی از منکر و بیش از هر چیزی محور تطبیق انقلاب با آرمانهای حسینی در دفاع از حریم ولایت شد تا فتنه گران، آشوب گران و مدعیان آزادی و علاقمندان به ارتباط با آمریکا حال روز خودشان را با مطالبات حسینی ارزیابی کنند.

در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و در آستانه حماسه نهم دی ماه؛ امیدواریم که عبرت ها و درس های دوران فتنه؛ به بصیرت و آگاهی کسانی که آگاهانه و ناآگاهانه به دنبال فتنه انگیزی و آب ریختن به آسیاب دشمن هستند، بیانجامد و ملت عزیز و بصیر ایران اسلامی با تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب؛ رسیدن به قله های پیروزی را تضمین و با عبور از سختی ها و تحریم های ظالمانه استکبار؛ شکست دشمنان نظام را حتمی وقطعی کنند.

بدون شک؛‌ آنچه امروز دشمنان نظام اسلامی را بیش از پیش نگران کرده است؛ تبعیت و پیروی ملت بزرگ ایران از نعمت ولایت است و به همین دلیل دشمن با ترفندهای گوناگون، ‌تحریم ها و گسترش فشارهای اقتصادی و بدبین کردن مردم؛ اصل نظام اسلامی را نشانه گرفته است. اما به هوش بود و این سخن امام راحل را همواره بیاد داشت که فرمودند ” پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.”

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =