پیگیری مطالبات مردم راهبرد جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر در کشور

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد،مشاور دبیر ستاد احیاءامر به معروف و نهی از منکر کشور در دیدار با رئیس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان با بیان اینکه حضور مردم در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، عرصه‌های سیاسی و کار‌های خیر خواهانه و دفاع از حرم از مصادیق مشارکت عمومی و مسولیت پذیری اجتماعی است گفت: این ستاد با تعریف راهبرد‌هایی جدید در صدد تامین مطالبات عمومی است و برای تحقق آن از همه‌ی ظرفیت‌ها از جمله فضای مجازی استفاده می‌کند.

حجه الاسلام توانایی تغییر سیاست‌های این ستاد را در زمینه تحقق منویات، ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری مهم توصیف کرد و ادامه داد:با تقویت رویکرد‌های این ستاد دراستان‌ها فرصت بهتر برای برقراری عدالت اجتماعی فراهم می‌شود.

وی به حادثه‌ی ترور نافرجام رئیس کل داد گستری استان اشاره کرد و افزود: این اتفاق مبین اهتمام دستگاه قضایی در مبارزه با مفسده‌ها است.

حجه الاسلام توانایی اقدام دو سال اخیر دستگاه قضا در استان را یاد آور شد وگفت:فضای این استان برای مفسدان و متجاوزان به نوامیس مردم نا امن شده و این دست اقدامات ناشی از ناکامی متخلفان است.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هم اهمیت فریضه‌های امر به معروف و نهی از منکر را یاد آور شد و گفت:متصدیان این امر در استان برای تحقق سیاست‌ها و راهبرد‌های ستاد مرکزی آمادگی کامل دارند.

حجه الاسلام والمسلمین حسینی به پیشینه‌ی مبارزاتی مردم این خطه با دو طاغوت پهلوی پدر و پسر اشاره کرد و افزود:مردم استان به واسطه‌ی مقابله با طاغوت همواره مورد بی مهری قرارگرفتند وتمام خدمات موجوداز جمله راه‌های ارتباطی و شریانی و مراکز آموزش عالی در کنار صد‌ها خدمت دیگر جملگی از برکات انقلاب اسلامی است.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + سیزده =