حفظ انقلاب و اسلام از بزرگ ترین معروفات جامعه است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان، محمود الله مرادی اظهارداشت: انقلاب ما به برکت امر به معروف و نهی از منکر به پیروزی رسید و امروز نیز حفظ انقلاب به عنوان یکی از بزرگترین معروفات بسیار مهم است.

وی با بیان اینکه دشمنان از چهار سال پیش چارچوب پنجگانه ای را علیه نظام ما تعریف کرده اند تا انقلاب را سرنگون کنند، افزود: برنامه اول آنها خروج آمریکا از برجام بود که بالا رفتن قیمت دلار، ایجاد نارضایتی عمومی و پای صحنه آوردن طبقه سوم جامعه، ایجاد توهم در حد ورشکستگی و جلوگیری از بازگشت ایران به بحث هسته ای و به چالش کشیدن کل نظام و معرفی کردن رهبر انقلاب به عنوان مسئول را به دنبال داشت.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان ادامه داد: القای ضرورت کنار آمدن با کدخدا به عنوان تنها گزینه فرار از مشکلات، ایجاد خطای محاسباتی در تصمیم گیری ها در سه حوزه نخبگان، مسئولان و مردم و طراحی و تلاش برای فرسایش نیروهای نظام در داخل از دیگر موارد چارچوب پنجگانه دشمنان علیه نظام بود.

الله مرادی یادآور شد: پیوندزنی مشکلات مردم به جهت گیری ‌های سیاست های خارجی نظام همانند نهضت های مختلف در کشورهای اسلامی و ایجاد این باور در مردم که راه حل برون رفت از مشکلات تغییر سیاست های خارجی با آوردن برجام است را به عنوان دو موضوع دیگر چارچوب پنجگانه دشمنان علیه نظام برای ضربه‌زدن به انقلاب عنوان کرد.

وی بیان کرد: در این شرایط باید از ایجاد تفرقه و دودستگی در بین مردم، مسئولان و نخبگان ناراحت شویم و با مسئولانی که دنبال رانت خواری و رشوه خواری هستند برخورد قاطع شود و با اتکا بر ظرفیت های داخلی و حرکت در مسیر فرامین رهبری برای خنثی کردن این توطئه ها تلاش مضاعف کنیم.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 19 =