جنگ اقتصادی حربه نهایی دشمن است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور آیت الله کاظم صدیقی در نخستین سالگرد شهید مدافع حرم حاج محمد معافی که در مسجد الزهرا (س) شهرستان فردیس برگزار شد، با بیان اینکه بانوان پرده‌نشین ضمانت جامعه هستند، اظهار کرد: تمامی شهدای کشور توسط بانوان پاک سرشت تربیت شدند.

رئیس محترم ستاد امر به معروف و نهی از منکر با بیان اینکه نباید اجازه دهیم کشور وابسته به بیگانگان شود، تصریح کرد: برای حفاظت و توسعه کشور باید سه گزینه داشته باشیم و ازجمله این‌ها می‌توان به افراد عالم و باتقوا در کشور، مقتدران و قربانیان راه خدا و مدافعان و حافظان کشور و در نهایت تقویت شرایط اقتصادی اشاره کرد.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه دشمن شهیدان زیادی را به کشور را تحمیل کرده است، گفت: اعجاز جهاد و حضور ولایت در کشور ما کمک کرد تا جنگ نظامی با عراق به پیروزی برسد.

آیت الله صدیقی معتقد است اعجاز فرهنگی فتنه سال ۸۸، جنگ نرم در کشور ایران اسلامی را پایان بخشید و بدون شک جنگ اقتصاد نیز به زودی به پایان خواهد رسید و نیاز به تحمل مردم است.

وی ادامه داد: انقلاب مخملی در بسیاری از کشور‌ها اتفاق افتاد و همه به پیروزی منجر شد؛ استفاده از تمامی تجارب انقلاب مخملی در سال ۸۸ برای کشور ایران تنها با فرامین مقام معظم رهبری شکست خورد.

امام جمعه موقت تهران با تأکید بر اینکه گروهی سعی دارند وابسته به دشمن باشند و شرایط اقتصاد را در گرو اقدامات غرب می‌دانند، اضافه کرد: این روز‌ها جنگ اقتصادی در دستور کار دشمن قرار دارد و بدون شک در این جنگ پیروز خواهیم شد.

به گفته آیت الله صدیقی خون شهدا اجازه نمی‌دهند در این جنگ اقتصاد شکست بخوریم؛ هشت سال دفاع مقدس با مشکلات اقتصادی همراه بود، اما تحمل مردم پیروزی را محقق ساخت.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر در پایان خاطرنشان کرد: سه پایگاه نظامی، فرهنگی و اقتصادی طی این چهل سال مورد حمله دشمن قرار گرفته است که تا کنون در دو پایگاه به پیروزی رسیدیم و بی شک در پایگاه اقتصادی نیز پیروز خواهیم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هفت =