امر به معروف و نهی از منکر نیاز امروز جامعه اسلامی است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از ایرنا،حجت الاسلام علی اکبر ایمانی روز دوشنبه در نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزارشد، افزود: تذکرلسانی مهم ترین گام برای ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر بوده که توجه به آن ضروری است .

وی با بیان اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر در فردیس از سال های گذشته راه اندازی شده است ، افزود: دبیر خانه ستاد مصوبات جلسات ستاد را پیگیری می کند.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار فردیس نیز گفت: فضای مجازی زیرساختی است که دشمن برای ضربه زدن به ایران از آن استفاده می کند.

تیمور ولی پور افزود: فضای مجازی مخاطب بسیاری دارد و باید در این راستا اقداماتی انجام دهیم تا به خوبی فضای مجازی را مدیریت کنیم.

وی با بیان اینکه باید از فضای مجازی برای مقابله با دشمنان نهایت استفاده را ببریم ، اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر حوزه گسترده ای است باید در این زمینه کار شود.

وی گفت: همه کسانی که خدمتگزار مردم هستند باید موجب دلگرمی مردم باشند و برای مردم کار کنند امر به معروف و نهی از منکر در حوزه های مختلف کاری فرهنگی،اجتماعی و اقتصادی و غیره رعایت شود.

مسئول مجمع امر به معروف و نهی از منکر استان البرز نیز گفت: لازم است ستاد امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان های استان راه اندازی شود.

حجت الاسلام عبدالله انصاری افزود: ستاد امر به معروف و نهیی از منکر شهرستان فردیس اقدامات خوبی انجام داده است باید وحدت رویه در راستای منویات رهبر انقلاب اسلامی انجام شود.

وی افزود: مجموعه ستاد امر به معروف و نهی از منکر باید حول محوریت امام جمعه شهرستان فردیس فعالیت کند و اقدامات لازم را در مقابل دشمنان انجام دهد.

شهردار فردیس گفت: مدیریت شهری فردیس در راستای استقرار و تجهیز دبیرخانه ستاد امر به معروف و نهی از منکر همکاری لازم را خواهد داشت.

منوچهر غفاری افزود: در اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر مدیریت شهری از هیچ تلاشی فروگذار نیست.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =