تلاش برای استحکام اقتصادی مهمترین معروف است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری مهر، خلیل صالحی صبح یکشنبه در نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: تهاجم و زورآزمایی جبهه استکبار با انقلاب اسلامی در ماههای اخیر، نتیجه تحلیل غلط کسانی است که از درک حقانیت انقلاب و پایمردی ملت نجیب ایران اسلامی عاجزند.

وی گفت: یکی از موفقیت های ملت ایران، برملا کردن نیت شوم جبهه استکبار جهانی است. آنها در طول ۴ دهه گذشته دائماً تبلیغ می کردند که لیبرال دموکراسی غربی با اصل موجودیت ملت ایران مشکلی ندارد و مایل است با نظام جمهوری اسلامی کنار بیاید اما بالاخره مجبور شدند باطن واقعی خود را آشکار نموده و رو در رو وارد مبارزه شوند.

صالحی گفت: ترامپ و سردمداران رژیم آمریکا با اطمینان خاطر اعلان کردند ملت ایران چهل سالگی انقلاب خود را نخواهد دید اما به فضل الهی به این آرزوی شوم خود نرسیده و نخواهند رسید. این موفقیت بزرگ برای تزریق اعتماد به بدنه ملت وفادار و نجیب ایران اسلامی کافی است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران گفت: همیشه عده ای پیدا می شوند که برای سودجویی و منفعت طلبی خود حربه دشمنان را در جنگ اقتصادی اجرا می کنند؛ اختفاء، احتکار و گران فروشی خدمت مستقیم به اهداف دشمنان است، این فعالیت های اخلال آمیز در اقتصاد و معیشت مردم با هیچ منطقی سازگار نیست فلذا انتظار می رود هرکسی که دل در گرو انقلاب و خون های پاک شهیدان دارد نقش و سهم خویش را در تسهیل زندگی و تامین مایحتاج مردم ایفا کند.

صالحی در پایان گفت: امروز یکی از بزرگترین معروف ها تلاش برای استحکام اقتصاد کشور در همه جوانب و بزرگترین منکر، کمک به اهداف دشمنان در مسائل گوناگون بویژه مباحث اقتصادی است.این وظیفه اسلامی و تاریخی از هیچکس و در هیچ شرایطی ساقط شدنی نیست.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 12 =