تلاش دشمن انحراف در دین و انقلاب اسلامی است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج از شاهرود، حجت الاسلام والمسلمین دکتر توانا در مراسم شب شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) در مسجد جامع بیارجمند در سخنانی با تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت دهه مبارک فجر با بیان اینکه تبعیت از ولایت سبب سعادت دنیوی و اخروی است اظهار کرد: حضرت زهرا اول شهید راه دفاع از ولایت است و این بانو به همه تاریخ درس دفاع از ولایت تا پای جان را داد.
وی افزود: انقلاب اسلامی ایران نیز نشات گرفته از همین مکتب والاست چه شهادت طلبی را راه نجات از زیر بار ظلم و ستم استکبار و استبداد می داند.
استاد دانشگاه امام صادق (ع) با تاکید بر اینکه تقارن فاطمیه و دهه فجر از این جهت قابل تامل است که مکتب ما و انقلاب ما فاطمی و علوی است و این تقارن تاکید بر این موضوع است که باید مراقب باشیم انقلاب اسلامی منحرف نشود.
وی با بیان اینکه دشمن می خواهد آرمان های امام و شهدا و انقلاب اسلامی را منحرف نماید تصریح کرد: استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی از آرمان های انقلاب اسلامی است که عده ای تلاش دارند آن را به انحراف بکشانند همانطور که ابتدای انقلاب این تلاش ها شد و نتیجه نداد.
معاونت ستاد امر به معرف و نهی از منکر کشور با تاکید بر بصیرت همگانی گفت: اگر می خواهیم این انقلاب منحرف نشود باید گوش به فرمان ولایت باشیم و آموزه های اسلامی را حفظ کنیم چرا که دشمن تلاش دارد در دین انحراف ایجاد کند و حجاب و احکام اسلامی را هدف قرار داده است تا به مقاصد شومش برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + یازده =