صدا و سیما باید مروج امر به معروف و نهی از منکر باشد

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله سید احمد  علم الهدی چهارشنبه شب در دیدار با دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر صداوسیما در استان ها با تشکر از  رسانه ملی در راستای حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن اظهارکرد: رسانه ملی در ۴۰ ساله گذشته از انقلاب نهادی  موفق بوده است و با اینکه تمام انتظارات را برآورده نکرده و صدها نقد و گلایه بر عملکرد آن وجود دارد اما سوابق این تشکیلات بیانگر موفقیت در حوزه تبلیغ و رسالت انقلابی اش است.

وی افزود: تمام قدرت نظام و انقلاب ما در وابستگی مردم به آن است و این وابستگی و حضور مردم دشمنان را مستاصل کرده و آنچه سهم مهمی در این وابستگی و حضور دارد رسانه ملی است.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد:صدا و سیما باید مروج امر به معروف و نهی از منکر باشد، توسعه فرهنگ قدرت و ثروت و ترویج برخی محرمات در برخی فیلم ها و سریال ها مشهود است.

امام جمعه مشهد خاطرنشان کرد: اگر به اجرای امر به معروف در صدا و سیما توجه جدی شود توجه به اجرای این فریضه الهی در کشور بیشتر از گذشته خواهد شد.

وی گفت: رسانه ملی نقش مهمی در وابستگی مردم به انقلاب و حضور اقشار مختلف در عرصه های دفاع از نظام دارد.

علم الهدی تاکید کرد: باید بدانیم رسالت پدافندی  در کار فرهنگی مقدم برکار تبلیغی است زیرا در کار پدافندی جای تعامل و هماهنگی وجود ندارد.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 7 =