نظارت نامحسوس ستاد امر به معروف و نهی از منکر

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری مهر، محمود الله مرادی شامگاه یکشنبه در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، اظهارداشت: در بحث مسائل فرهنگی باید تصمیمات خاصی در استان گرفته شود تا هر کسی نتواند بنام شهدا و خون شهیدان ما هر کاری که دلش می خواهد انجام دهد.

وی افزود: در همین کنگره تجلیل از محی الدین حق شناس از شعرای استان کردستان که چندی پیش در سنندج برگزار شد، اتفاقاتی افتاد که دور از شان مسئولان این نظام و مردم بود که در این چهل سال به عناوین مختلف شهید داده اند.

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: عده ای فکر می کنند وقتی پشت تریبون قرار می گیرند هر چه بخواهند می توانند بگویند اما ما از طریق مراجع قضایی به دنبال این افراد هستیم و تا آخر آن را پیگیری می کنیم.

الله مرادی در ادامه سخنان خود اظهارداشت: مسئولان و مدیران این نظام نباید بازیچه دست گروهک های معاند شوند و از وقوع چنین اتفاقاتی جلوگیری کنند تا پرچم دشمنان جمهوری اسلامی ایران در این خاک بالا نرود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به برنامه های دهه فجر و عملکرد دستگاه های اجرایی استان کردستان در این ایام اشاره کرد و افزود: در ستاد امر به معروف و نهی از منکر نظارت نامحسوسی بر روی برنامه های این ایام ادارات مختلف داشتیم که بیش از ۸۵ درصد دستگاه های اجرایی بهترین برنامه ها را تدارک دیده بودند و ۱۰ درصد در برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب کم لطفی کردند و پنج درصد دیگر نیز معلوم نیست با چه هدفی هیچ کاری در این ایام انجام ندادند.

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان ادامه داد: بعضی از مدیران و مسئولان نیز در این ایام تنها به دنبال قیچی کردن و حضور در کنار نمایندگان مجلس بودند تا نکند پست مدیریتی و صندلی خود را از دست بدهند.

الله مرادی یادآور شد: در طول این چهل سال هر کاری که در این کشور صورت گرفته به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و متعلق به هیچ نماینده و مدیری نیست که بعضی ها به دنبال آنها بوده اند.

وی در ادامه سخنان خود بیان کرد: در تعدادی از ادارات نیز مشاهده می شود که کارمندان علیرغم اینکه ارباب رجوع منتظر است تا کار وی پیش برود در حال بازی کردن با گوشی و صحبت کردن با آن هستند که اگر امکان این را داشتیم از طریق مراجع قضایی آنها را پیگیری کنیم حتما این کار را می کردیم.

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: در یک دستگاه دولتی دیگر نیز شاهد هستیم که دو ماه است حقوق کارگران خود را پرداخت نکرده اما برای اتاق مدیر ۶۵ میلیون تومان هزینه می کنند که با این پول حقوق ۶۰ کارگر به راحتی پرداخت می شود.

الله مرادی اظهارداشت: تورهای گردشگری نیز که از طریق دانشگاه ها و یا تشکل های مردمی برگزار می شود یکی دیگر از معضلاتی است که دامان جامعه امروز را گرفته و در برگزاری آنها شاهد هستیم که به صورت ۱۰۰ درصد مختلط برگزار می شود.

وی افزود: مسئولان باید در این زمینه تکلیف خود را روشن کنند و بگویند که چقدر به مسائل شرعی اعتقاد دارند و آیا حاضر هستند که دختر خود را هم در این تورهایی که شب ها در مناطق مختلف به نام اردو چادر می زنند و شب را صبح می کنند، شرکت دهند.

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در پایان سخنان خود یادآورشد: ما مخالف شادی کردن مردم نیستیم اما هر کاری اصول خود را دارد و هر کسی که کاری را نیز انجام می دهد نباید از زیر مسئولیت و پیامدهای منفی آن شانه خالی کند و بهانه واهی بیاورد.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − هشت =