امر به معروف و نهی از منکر باید بدون مفسده باشد

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام مهدی طائب در همایش بصیرتی یادواره شهید مدافع حرم محمد سخن‌دان  که شامگاه پنجشنبه در مشهد برگزار شد، گفت: اقتصاد مقاومتی با نگاه به آمریکا و وابستگی به آن صورت صورت نمی‌گیرد.

فرمانده قرارگاه عمار با بیان اینکه موضوع امر به معروف و نهی از منکر مسأله ساده‌ای نیست، تصریح کرد: آن چیزی که برعهده ماست این است که تذکر دهیم به‌گونه‌ای که مفسده‌ای به وجود نیاید.

وی با تاکید بر موضوع صله رحم افزود: ما دراین موضوع کوتاهی کرده‌ایم و به‌همین دلیل از خانه‌های ما فساد بیرون می‌آید.

حجت‌الاسلام طائب درباره راه های مقابله با بدحجابی تأکید کرد: اگر کسی را دیدید که بدحجاب است به خانه او بروید و به او محبت کنید و برای او هدیه ببرید؛ اگر به این وظیفه عمل کنیم خیابان‌ها نیز درست می‌شوند.

وی با بیان اینکه با هرگونه استیضاح و برکناری رئیس جمهور به‌نوعی کمک به آمریکا است، گفت: در دنیا ایران را به ثبات آن می‌شناسند؛ سختی وجود دارد اما اگر رئیس جمهور را کنار بگذاریم کشور بدون رئیس جمهور می‌ماند.

فرمانده قرار گاه عمار با اشاره به اهمیت کار بصیرتی افزود: مقام معظم رهبری ۲ ماه پس از انتخابات دستور آتش به اختیار را دادند و باید بررسی کرد چرا این کار را قبل از انتخاب انجام ندادند، هدف ایشان دعوا نبود بلکه به‌دنبال کار فرهنگی بودند.

وی با بیان اینکه در برجام آمریکایی‌ها به‌دنبال این بودند که رفتار ایران در منطقه تغییر کند، تصریح کرد: امریکا در جریان برجام به دنبال تغیبر رفتار ایران با اسرائیل بود و به همین دلیل نیز گفت که بازی خورده‌ایم.

حجت‌الاسلام طائب با بیان اینکه آن چیزی که در انتخابات مهم است حضور حداکثری مردم است خطاب به همه مردم گفت: حتی اگر انقلاب ما را قبول ندارید اما ایران را قبول دارید در انتخابات شرکت کنید و این آمار و شرکت ۴۰ میلیون نفر قدرت است.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + یک =