ستاد امربه معروف و نهی از منکر محل تاخت و تاز جناح های سیاسی نیست

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل ازخبرگزاری مهر، محمود الله مرادی شامگاه اظهارداشت: امر به معروف این نیست که چون به این دولت انتقاداتی داریم و یا تفکرات یکسانی با آن نداریم همه خوبی های دولت را هم زیر سوال ببریم چون این بزرگترین منکر است.

وی افزود: مسئولی که شبانه روز در حال تلاش برای حل مشکلات مردم است را نمی توان بدلیل اینکه با جریان سیاسی او هماهنگ نیستیم، تخریب کرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان ادامه داد: بارها گفته ایم با شادی مردم بویژه در نوروز مخالف نیستیم و هر گروهی هم بخواهد در این شرایط مردم را شاد کند یاری می دهیم اما برنامه ها در این زمینه با رعایت اصول اخلاقی و انقلابی باید همراه باشد.

الله مرادی یادآور شد: ما به عنوان متولیان ستاد امر به معروف و نهی از منکر ضمن اینکه از کارهای خوب حمایت می ‌کنیم، نسبت به کارهای بد نیز واکنش نشان خواهیم دهیم و اجازه نمی ‌دهیم چنین افعالی به فرهنگ تبدیل شود.

وی بیان کرد: به عنوان یک فرد انقلابی و فرزند شهید، دست کسی از هر طیف سیاسی که در مسیر انقلاب حرکت می‌ کند را می‌ بوسم، ولی اجازه نمی ‌دهم که ستاد امر به معروف و نهی از منکر به محل تاخت و تاز تخریب ‌کنندگان تبدیل شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: ما در کردستان علیرغم اختلافات فکری باید بدانیم که مردم در این استان مجموعه دولت و حاکمیت را دولت می‌ پندارند و کارهای خوب و بد را به نام دولت می ‌گذارند.

الله مرادی اظهارداشت: اگر هر کدام از ما فقط یک قدم در راستای مقابله با منکرات و ترویج معروفات در جامه برداریم منکرات حذف شده و معروفات ترویج پیدا خواهد کرد.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 7 =