ستاد امر به معروف در پرونده مدیر شهرداری اصفهان اعلام رضایت کرده بود

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف، حجت‌الاسلام احمد عبدالهی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به شایعه محکومیت حبس یکی از مدیران شهرداری اصفهان با شکایت ستاد امر به معروف اظهار داشت: در حاشیه برگزاری پخش بازی‌های ایران در جام جهانی فوتبال در مجموعه صفه، یکی از نیروهای ستاد امر به معروف مورد ضرب و شتم و توهین توسط مدیر مجموعه صفه قرار گرفت و به همین دلیل شکایتی را شخصاً به دادگاه برده و دنبال کرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان افزود: البته ما نسبت به نحوه برگزاری این برنامه اعتراض داشتیم، نامه‌ای به استاندار هم نوشتیم که طبق گزارش‌هایی که رسیده نحوه برخورد با مردم و بلیت‌فروشی صحیح نیست و باید تدبیر بهتری صورت بگیرد؛ هرچند دو شب بعد هم این برنامه در شرایط بدتری برگزار شد، اما اصلاً شکایتی با این موضوع و از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان به کل صحت ندارد.

وی تصریح کرد: اصلاً دادگاه مربوطه که در این پرونده رأی صادر کرده «دادگاه انقلاب» بوده نه دادگاه عمومی، دادگاه انقلاب برای برگزاری مسابقه فوتبال رأی نمی‌دهد؛ تا جایی که از رسانه‌ها اطلاع پیدا کردیم موضوع زندانی شدن مدیر مجموعه سیاحتی سپاهان مربوط به دلیل توهین به مقامات کشور بوده است.

عبدالهی‌نژاد در پاسخ به این که برخی رسانه‌ها دلیل زندانی شدن یک مدیر شهری را پخش فوتبال دانسته بودند، تاکید کرد: پخش فوتبال جرم نبوده که کسی بخواهد به خاطرش محکوم شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: شکایت شخصی صورت گرفته در حاشیه برگزاری مسابقات فوتبال بوده که البته آن هم با صحبتی که انجام شد، نیروی ستاد امر به معروف اعلام رضایت داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =