ستادهای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ها، معاونت ها را راه اندازی کنند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف «سلیمان مهدوی» با اشاره به برگزاری جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان فسا با حضور دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز، گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر یک تشکیلات فراقوا است ونظر هیچ یک از قوا نیست و هر سه قوه باید ستاد امر به معروف و نهی از منکر را در تحقق این فریضه الهی یاری کنند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر فارس تأکید کرد: در ستاد شهرستان ها باید معاونت ها راه اندازی شوند، هر سازمان یا تشکیلاتی برای اینکه در تعلق غیر نباشد باید جا و مکانی مستقل داشته باشد و در همین راستا ستادهای امر به معروف و نهی از منکر باید از نظر مکان و شرایط مستقل شوند.

وی افزود: در معاونت های ستاد امر به معروف و نهی از منکر باید افرادی مشغول به کار شوند که مشغله و درگیری های خارج از معاونت خود نداشته باشند.

مهدوی راهبردهای ستاد امر به معروف و نهی از منکر را برشمرد و اظهار کرد: وظیفه ستاد در وهله اول ایجاد گفتمان عمومی و در گام دوم همگانی کردن امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است، امر به معروف و نهی از منکر عاملی است که وحدت ملی را حفظ و نظام را مراقبت می کند و فرایض دینی را برپا می دارد.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =