نظام با برگزاری جشنهای نوروزی موافق است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز کُردستـــان، به گفته نماینده ولی فقیه در کُردستان، امر به معروف و نهی از منکر را از خودمان آغاز کنیم و بعد دیگران را نصیحت کنیم.

آیت الله سیّدمحمد حسینی شاهرودی در پنجمین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با بیان این مطلب، گفت: برای موفقیت در هر زمینه ای نیازمند توفیق الهی هستیم و هر انسانی باید خود را در معرض امر به معروف و نهی از منکر قرار بدهد.

وی به مسئولان توصیه کرد تا نصایح و تذکرات و نقدهای سازنده را صبورانه بپذیرند.

نماینده ولی فقیه در ادامه، افزود: برخی افراد در فضای مجازی با آبروی مسئولان بازی می کنند و باید مدعی العموم با این افراد و سایتهای تخریب کننده برخورد کنند چرا که اصل نظام مورد هدف این افراد است.

آیت الله حسینی شاهرودی در پایان، گفت: مراسمهای ویژه عید نوروز باید آبرومندانه برگزار شود تا دشمنان از این برنامه ها سوءاستفاده نکنند.

استاندار کُردستان نیز در این جلسه از جشنهای نوروزی به عنوان سنت و آیینهای محبوب مردم یاد کرد و گفت: نظام با برگزاری جشنهای نوروزی موافق است، امّا نباید به معاندین اجازه دهیم که از این برنامه ها به سود خود بهره برداری کنند.

بهمن مرادنیا افزود: مسئولان نباید در مقابل افراد و سایتهای مخرب و تخریب چی که در صدد خراب کردن نام مسئولان دلسوز نظام هستند، ساکت بنشینند و تأکید کرد که هرچه سریع تر فضای مجازی کنترل شود.

دیگر مسئولان حاضر در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کُردستان نیز تأکید کردند که با سایتها و افرادی که در فضای مجازی، شخصیتها و مدیران را مورد هجمه قرار می دهند، برخورد شود.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =