برگزاری هشتمین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری فر هنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی در هشتمین برگزاری هشتمین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضویجلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر این استان در مشهد با بیان این مطلب گفت: بر اساس حدیث شریف نبوی آمران به معروف و ناهیان از منکر جانشینان خداوند بر روی زمین هستند.

آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی با تجلیل از اقدامات طلایه داران معروف افزود: فعالیت طلایه داران معروف در سال ۹۷ بسیار درخشان بود و باید امسال با قدرت ادامه پیدا کند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در سال ۹۷ گفت: ۷۸۰ هزار تذکر لسانی در ۳ زمینه رعایت اقتصاد مقاومتی، فرهنگ میزبانی و رعایت عفاف و حجاب در استان داده شده که هیچ پرونده ای از این تعداد در مراجع قضایی با موضوع امر به معروف و نهی از منکر تشکیل نشده است و این موفقیتی بزرگ در عرصه اقامه امر به معروف و نهی از منکر است.

سید عبدالله ارجائی افزود: در خراسان رضوی تا پایان پارسال ۸ هزار و ۲۸۳ نفر طلایه دار معروف ثبت نام و گزینش شده و آموزش داده شده اند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =