حق گویی و رعایت عدالت از اولویت‌های ستاد امربه معروف خراسان جنوبی

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری مهر، سردار علی قاسمی صبح دوشنبه در جلسه شورای معاونین ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با اشاره به اینکه یک برخورد نابجا از سوی یک مسئول در قبال مردم به پای نظام نوشته می‌شود، افزود: تأثیر انعکاس این نوع رفتارهای ناشایست کارکنان در فضای مجازی آنقدر بالاست که به سرعت در سراسر جهان پخش می‌شود.

وی با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب توطئه‌هایی را برای براندازی انقلاب در پیش گرفته‌اند، گفت: به فرموده مقام معظم رهبری مهمترین معروف جامعه حفظ نظام اسلامی است و همه انسان‌های مؤمن و معتقد باید تلاش کنند تا نظام اسلامی ایران را در برابر خطرات دشمنان محفاظت نمایند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی با بیان اینکه برای مبارزه با فساد اقتصادی و فساد فرهنگی باید امر به معروف و نهی از منکر کنیم، تصریح کرد: جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی باید مقدم بر رسیدگی و درمان آن باشد و حق‌گویی و رعایت عدالت در محوریت امر به معروف و نهی از منکر قرار گیرد.

قاسمی با تاکید بر لزوم به ضرورت برخورد ریشه‌ای در حوزه امر به معروف و نهی از منکر، افزود: احیای این فریضه دینی که در جامعه امروز مغفول مانده است باید در اولویت نخست مسئولان قرار گیرد و تبلیغ این فریضه دینی بین جوانان و نوجوانان بسیار مهم است.

محمد حسین چهکندی جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی ضمن تبریک اعیاد گذشته، اظهار داشت: تمرکز ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در سال ۹۸ بر روی تشکیل جلسات مدون اعضای ستاد استان با شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ادارات استان می‌باشد که با همفکری و هم افزایی یکدیگر معروفات و منکرات خاص هر دستگاه اجرایی شناسایی و برای ترویج هر چه بیشتر معروفات و جلوگیری از بروز منکرات برنامه ریزی و اقدام شود.

وی ادامه داد: برخورد نابجای کارکنان و برخی مدیران با ارباب رجوع صدمه زدن به اصل نظام اسلامی است و باید جلوی این منکر بزرگ ایستاد چرا که در نظام جمهوری اسلامی خدمت به مردم و تکریم ارباب رجوع از واجبات است.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سه =