خدمت‌ به مردم شاخصه اصلی کار مسئولان در نظام اسلامی است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام سیدعلیرضا آرامی صبح پنجشنبه در آئین تکریم و معارفه فرماندار گرمسار به میزبانی سالن همایش‌های هلال احمر این شهرستان بابیان اینکه هرکجا طی چهار دهه گذشته از عمر انقلاب توانستیم به موفقیت و پیروزی دست پیدا کنیم به دلیل پشتیبانی و حمایت مردم از نظام مقدس جمهوری‌اسلامی بوده است، ابراز داشت: توفیق خدمت رسانی در این نظام مقدس یکی از هدیه‌های بزرگ الهی محسوب می‌شود و باید تلاش برای خدمت رسانی به مردم در راستای زمینه سازی ظهور امام عصر (عج) در دستورکار مسئولان قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه خدمت به مردم باید در اولویت نخست تمام مسئولان نظام قرار گیرد، افزود: کسی که در این نظام خدمت می‌کند باید مروج اسلام باشد و پاسداری از آرمان‌های انقلابی و اسلامی مهم‌ترین وظیفه خود قلمداد کند.

امام جمعه گرمسار با بیان اهمیت ویژه اقامه نماز، زکات، امر به معروف و نهی از منکر در جامعه کنونی، ابراز داشت: این سه پایه اصلی برای ایجاد و حفظ حکومت اسلامی است و باید به این امر مهم توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

آرامی در ادامه اضافه کرد: هر چه قدر از آموزه‌های دینی و رفتار حکومت داری ائمه در جامعه امروز بیشتر بهره گرفته شود به همان نسبت شاهد رضایتمندی افزون مردم خواهیم بود و بی شک اگر مردم خدمت صادقانه مسئولان را ببیند در تحمل سختی‌ها بردباری خود را افزایش خواهند داد.

وی همچنین افزود: این مهم می‌طلبد تا برای مردمی که طی این چهاردهه در تمامی عرصه‌ها حضور داشتند اقدامات بیشتری صورت گیرد و با تکریم آنها و رفع مشکلات همواره قدردان آنها باشیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این نشست از خدمات و زحمات هفت ساله داریوش طاهری تقدیر و وحید رجایی به عنوان فرماندار جدید گرمسار معرفی شد.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − چهار =