برگزاری برنامه های فرهنگی ضدارزشهای انقلاب در استان کردستان

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرنگار مهر، محمود الله مرادی شامگاه یکشنبه در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان که با حضور نماینده ولی فقیه در این استان برگزار شد، اظهار داشت: متأسفانه امروز شماری از ادارات و سازمان‌های دولتی ما بر خلاف برنامه‌ها و اهداف نظام اسلامی حرکت می‌کنند که این رویه به هیچ عنوان مورد رضایت نیست و باید تغییر کند.

وی ادامه داد: برگزاری برنامه‌های فرهنگی در خارج از چهارچوب و عرف جامعه از سوی شماری از ادارات و سازمان‌های دولتی در استان کردستان واقعاً جای نگرانی است و انتظار می‌رود که سازمان‌های ناظر و متولی امر در این خصوص پاسخگو باشند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر به برگزاری برنامه‌های روز شنبه در سنندج اشاره کرد و گفت: به نمایش گذاشتن صحنه‌های مختلف و خارج از عرف جامعه و ضد ارزشی در این برنامه‌های فرهنگی واقعاً جای تأسف دارد.

وی افزود: در حالی که شهرداری در حوزه تأمین هزینه‌های خود با مشکلاتی مواجه است ولی برای برگزاری برنامه‌های ضد ارزشی روز سنه هزینه‌های میلیونی پرداخت می‌کند.

الله مرادی عنوان کرد: خواندن شعری به نام سنه از سوی گروه مختلط دختر و پسر و همچنین انجام رقص کردی مختلط زن و مرد آن هم در یکی از عمارت‌های قدیمی سنندج واقعاً جای تأسف دارد و باید متولیان این برنامه‌ها پاسخگو باشند.

وی ضمن انتقاد از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان در خصوص برگزاری جشنواره هه لپرکی در بانه، یادآور شد: مردم متدین بانه در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی رشادت‌های مختلفی را در راستای حفظ نظام و انقلاب اسلامی انجام داده‌اند و متأسفانه امروز به جای قدرشناسی از این رشادت‌ها ما برنامه هه لپرکی برای آنها برگزار می‌کنیم.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: در کنار این رویکرد ضد ارزشی در استان کردستان در خصوص برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی، خوشبختانه سپاه بیت‌المقدس کردستان نیز در مسیر برگزاری برنامه‌های ارزشی قرار گرفته است و همه باید قدردان این رویکرد باشیم.

وی خواستار برنامه‌ریزی بهتر ادارات و سازمان‌های دولتی در راستای حفظ حرمت ماه مبارک رمضان شد و افزود: تلاش در راستای حفظ حرکت و شأن ماه مبارک رمضان از سوی تمامی اقشار جامعه یکی از نیازهای لازم و ضروری است و باید همواره مورد توجه قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =