برگزاری برنامه های فرهنگی ضدارزشهای انقلاب در استان کردستان

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری مهر، محمود الله مرادی شامگاه یکشنبه در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان که با حضور نماینده ولی فقیه در این استان برگزار شد، اظهار داشت: متأسفانه امروز شماری از ادارات و سازمان‌های دولتی ما بر خلاف برنامه‌ها و اهداف نظام اسلامی حرکت می‌کنند که این رویه به هیچ عنوان مورد رضایت نیست و باید تغییر کند.

وی ادامه داد: برگزاری برنامه‌های فرهنگی در خارج از چهارچوب و عرف جامعه از سوی شماری از ادارات و سازمان‌های دولتی در استان کردستان واقعاً جای نگرانی است و انتظار می‌رود که سازمان‌های ناظر و متولی امر در این خصوص پاسخگو باشند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر به برگزاری برنامه‌های روز سنه در سنندج اشاره کرد و گفت: به نمایش گذاشتن صحنه‌های مختلف و خارج از عرف جامعه و ضد ارزشی در این برنامه‌های فرهنگی واقعاً جای تأسف دارد.

وی افزود: در حالی که شهرداری در حوزه تأمین هزینه‌های خود با مشکلاتی مواجه است ولی برای برگزاری برنامه‌های ضد ارزشی روز سنه هزینه‌های میلیونی پرداخت می‌کند.

الله مرادی عنوان کرد: خواندن شعری به نام سنه از سوی گروه مختلط دختر و پسر و همچنین انجام رقص کردی مختلط زن و مرد آن هم در یکی از عمارت‌های قدیمی سنندج واقعاً جای تأسف دارد و باید متولیان این برنامه‌ها پاسخگو باشند.

وی ضمن انتقاد از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان در خصوص برگزاری جشنواره هه لپرکی در بانه، یادآور شد: مردم متدین بانه در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی رشادت‌های مختلفی را در راستای حفظ نظام و انقلاب اسلامی انجام داده‌اند و متأسفانه امروز به جای قدرشناسی از این رشادت‌ها ما برنامه هه لپرکی برای آنها برگزار می‌کنیم.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: در کنار این رویکرد ضد ارزشی در استان کردستان در خصوص برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی، خوشبختانه سپاه بیت‌المقدس کردستان نیز در مسیر برگزاری برنامه‌های ارزشی قرار گرفته است و همه باید قدردان این رویکرد باشیم.

وی خواستار برنامه‌ریزی بهتر ادارات و سازمان‌های دولتی در راستای حفظ حرمت ماه مبارک رمضان شد و افزود: تلاش در راستای حفظ حرکت و شأن ماه مبارک رمضان از سوی تمامی اقشار جامعه یکی از نیازهای لازم و ضروری است و باید همواره مورد توجه قرار گیرد.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + پانزده =