جدیت در برخورد با هنجارشکنان رمضان

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صداوسیما، مرکز البرز، فاضلیان رییس کل دادگستری استان در شورای پیشگیری از وقوع جرم استان گفت: برای حفظ حقوق شهروندی روزه داران و حفظ فضای معنوی در جامعه با هنجارشکنان و افرادی که خلاف قانون و شرع اقدام به روزه خواری می کنند، برخورد قضایی خواهد شد.

فاضلیان با بیان اینکه ۲۴ دستگاه و نهاد دولتی نیز در این راستا همکاری خواهند کرد، افزود: خوشبختانه عموم مردم در ماه مبارک رمضان حرمت این ماه را نگه می دارند و مشکل حادی در استان وجود ندارد و برای ایجاد فضای بهتر، اقدامات پیشگیرانه و فرهنگسازی در دستور کار دستگاه قضا قرار گرفته است.

دادستان مرکز استان نیز در این جلسه با تاکید بر امر به معروف و نهی از منکر برای پیشگیری از بروز ناهنجاری در ماه مبارک رمضان گفت: برای برخورد با هنجار شکنان ماه مبارک رمضان شعبه ویژه ای اختصاص پیدا کرده که در کمتر از ۴۸ ساعت به پرونده رسیدگی می کند.

شاکرمی در ادامه بر هماهنگی بین دستگاهی تاکید کرد و گفت: فرهنگسازی برای رعایت حال شهروندان نقش بسیار مهمی دارد و هدف پیشگیری از ناهنجاریهایی است که در نظم جامعه اخلال ایجاد می کنند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =